Dodaj do ulubionych

summit centre

14.03.05, 14:32
coz to takiego

podpowiecie?

tlumacze jakis tam tekst o terapii dzieci autystycznych

jest to cos w rodzaju osrodka terapeutycznego, ale nijak nie moge tego
przypasowac do slowa "summit"
Obserwuj wątek
    • toja3003 odpowiadam: summit centre to po prostu 14.03.05, 15:49
      "Centrum Kongresowe" czy podobne miejsce
      gdzie organizowane są różne konferencje i
      "szczyty" (summit) właśnie i widocznie
      tam też jest ośrodek dla tych dzieci;
      oczywiście bez kontekstu mogę tylko zgadywać...
      • Gość: lilka Re: odpowiadam: summit centre to po prostu IP: *.bchsia.telus.net 15.03.05, 05:10
        Ja udzielam sie w towarzystwie autystycznym, ale nigdy nie slyszalam "summit
        centre". Moze oni sie spotykaja na jakies konferencje/odczyty/prelekcje ? U nas
        sie tego duzo organizuje.
    • ampolion Re: summit centre 15.03.05, 06:34
      Coś w rodzaju szytowych przeżyć, doświadczeń? Top experiences?
      • Gość: ms jones Re: summit centre IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 15.03.05, 16:50
        Ja bym nie tlumaczyla tego wcale. Nazwa wlasna i tyle. Osrodek terapeutyczny
        dla dzieci czy cos w tym stylu 'Summit centre'.

        www.summitcentre.org/index.html
        Ps. Jak sie po Polsku mowi Asperger's Syndrome?




        • Gość: cotomabyc Ps. Jak sie po Polsku mowi Asperger's Syndrome? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.05, 17:03
          syndrom Aspergera
          • Gość: gosc Re: Ps. Jak sie po Polsku mowi Asperger's Syndrom IP: *.bchsia.telus.net 16.03.05, 02:22
            Zespol Aspergera.
            Moje dziecko to ma. Ma go rowniez Bill Gates i Woody Allen. Mial Einstein i
            Mozart. Niewiele ludzi to zna, dzieci z tym zespolem nazywa sie "little
            professors" zazwyczaj maja one jakis niesamowity talent - muzyczny, jezykowy,
            komputerowy i gadaja jak starzy. Sa rowniez tzw. "challenges" ale lepiej
            koncentrujmy sie na pozytywnych stronach :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka