15.04.07, 02:12
Zbiewramy angielskie napisy w watku
fotoforum.gazeta.pl/72,2,888,60711106.html?t=1176593420289
Kto chce - prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • kicior99 Re: Napisy 15.04.07, 23:40
      A nasza galeria sie rozrasta i jest coraz smieszniejsza :)
      Ampolion dzieki, padlaem ze smiechu.
      Nie badzcie żury, podzielcie sie tym co macie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka