kicior99 15.04.07, 02:12 Zbiewramy angielskie napisy w watku fotoforum.gazeta.pl/72,2,888,60711106.html?t=1176593420289 Kto chce - prosze o pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kicior99 Re: Napisy 15.04.07, 23:40 A nasza galeria sie rozrasta i jest coraz smieszniejsza :) Ampolion dzieki, padlaem ze smiechu. Nie badzcie żury, podzielcie sie tym co macie! Odpowiedz Link Zgłoś