Dodaj do ulubionych

prosba o pomoc

20.10.07, 14:05
Bardzo proszę o pomoc: co to za stanowisko: Assistant Professor?
Czy sie nie myle i chodzi o adiunkta?
z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • li13 Re: prosba o pomoc 20.10.07, 14:47
      nie wiem czy tylko tak sie to tlumaczy, ale "assistant professor" na
      moim rodzimym SGH funkcjonuje oficjalnie jako adiunkt

      Pozdrawiam!

    • lvivianka Re: prosba o pomoc 21.10.07, 13:33
      Dziekuje bardzo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka