lvivianka 20.10.07, 14:05 Bardzo proszę o pomoc: co to za stanowisko: Assistant Professor? Czy sie nie myle i chodzi o adiunkta? z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
li13 Re: prosba o pomoc 20.10.07, 14:47 nie wiem czy tylko tak sie to tlumaczy, ale "assistant professor" na moim rodzimym SGH funkcjonuje oficjalnie jako adiunkt Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś