Dodaj do ulubionych

"The Tower" English School

IP: *.localdomain / 192.168.2.* 18.08.03, 11:36
Czy ktos z Was zna moze tą szkolę? Prosze o opinie.
Dzieki
Renata
Obserwuj wątek
    • Gość: reenata Re: 'The Tower' English School IP: *.localdomain / 192.168.2.* 26.08.03, 10:55
      Naprawde nikt z was nie zna tej szkoly? Bardzo prosze o opinie, bo zamierzam do
      niej uczeszczac i nie chcialabym stracic pieniedzy.
      • Gość: jerry Re: 'The Tower' English School IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 18:50
        osobiscie nie znam ale czytalem juz na innym portalu apel o NIE papisywanie sie
        do niej. bo szkoda kasy czasu i checi do nauki jezyka. ale to tylko czyjas
        opinia, wiec sam nie wiem... moze nie warto ryzykowac. a International House na
        BNoakowskiego3?? nie chcesz tam?
        • Gość: reenata Re: 'The Tower' English School IP: *.netlandia.pl 27.08.03, 22:40
          Dzieki za odpowiedz
          nic niewiem o tej International House .. dobra jest?
    • Gość: podnoszę wątek Re: 'The Tower' English School IP: *.localdomain / 192.168.2.* 05.09.03, 15:25

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka