Gość: Renata IP: *.localdomain / 192.168.2.* 18.08.03, 11:36 Czy ktos z Was zna moze tą szkolę? Prosze o opinie. Dzieki Renata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: reenata Re: 'The Tower' English School IP: *.localdomain / 192.168.2.* 26.08.03, 10:55 Naprawde nikt z was nie zna tej szkoly? Bardzo prosze o opinie, bo zamierzam do niej uczeszczac i nie chcialabym stracic pieniedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: 'The Tower' English School IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 18:50 osobiscie nie znam ale czytalem juz na innym portalu apel o NIE papisywanie sie do niej. bo szkoda kasy czasu i checi do nauki jezyka. ale to tylko czyjas opinia, wiec sam nie wiem... moze nie warto ryzykowac. a International House na BNoakowskiego3?? nie chcesz tam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reenata Re: 'The Tower' English School IP: *.netlandia.pl 27.08.03, 22:40 Dzieki za odpowiedz nic niewiem o tej International House .. dobra jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podnoszę wątek Re: 'The Tower' English School IP: *.localdomain / 192.168.2.* 05.09.03, 15:25 Odpowiedz Link Zgłoś