Gość: Robo
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
29.08.02, 08:52
Zastanawiam się nad kupnem pioniera 7400 z mp3, takiego ma mój znajomy i jest
niezły,ma bardzo rozbudowane menu, ale zastanawiam się nad alternatywą czy w
tej klasie cenowej lub niewiele wyższej jest coś lepszego czy ten pionier
jest najlepszy.
Pzdr