Dodaj do ulubionych

Dłuższe wargi sromowe

09.07.22, 14:31
Witam
Nie wiem do końca co myśleć o swoim problemie z wargami sromowymi, w sumie to nie jest mój problem bo one mi nigdy nie przeszkadzały, zawsze takie były i jakoś się przyzwyczaiłam, taka jestem poprostu i nigdy mnie nic nie boli nie obciera ale przerost rzeczywiście jest spory, wczoraj porównywałam je do innych i zrozumiałam że większość pań ich nie ma takich długich, problem w tym że trafialam na partnerów którym to przeszkadzało z obecnym jestem 4 lata i twierdzi że są za długie do usunięcia. Przez 4 lata seks jest opłakany, jak się udaje 2 razy w miesiącu to jestem szczęśliwa, nie chętnie mnie pięści a ja za tym tak tęsknię i to uwielbiam. Myślę że przez ten problem rozchodziły sie poprzednie związki i że nie znajdę nigdy kogoś kto je zaakceptuje jak ja, mam konflikt bo myślę o labioplastyce miejsca które ja akceptuje ale inni nie szaleństwo. Mam 31 lat słyszę często że jestem wyjątkowo piękna ale rozumiem że do czasu aż się rozbiore, jestem załamana, nie mogę uwierzyć że to ma tak ogromny wpływ na całe życie
Obserwuj wątek
    • a_iii_ty Re: Dłuższe wargi sromowe 14.07.22, 21:14
      Nic nie rob. Jestes piekna taka jaka jestes . A temu partnerowi powiedz by sie bodnal w buly.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka