Dodaj do ulubionych

Kruche ciasto

07.02.05, 14:56
Kto zna przepis?
Obserwuj wątek
    • Gość: lula Re: Kruche ciasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 15:01
      pół kilo mąki, dwa żółtka, kostka masła, trzy łyzki stołowe cukru, zapach
      waniliowy...i to chyba wszystko:) zagnieść i do lodówki na pół godzinki albo
      nawet godzinę.strasznie niedrowe:))))pycha:))))) ja z tego robie zawsze
      szarlotkę.najpierw cienko wykładam tortownicę ciastem, nakłuwam ciasto
      wykałaczką albo widelcem (szybciej),piekę pół godziny, potem na upieczony spód
      wykładam wcześniej przygotowany przecier z jabłek i resztkę ciasta kruszę po
      wierzchu. do piekarnika na 5 minut i już. zawsze wychodzi super:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka