Dodaj do ulubionych

Cosmo tez dla facetów

31.08.06, 08:29
Ja was czytam (w nie wiedzy przed moja partnetrka:) od kliku lat to chyba nic
zlego prawda??
Obserwuj wątek
    • aashenta Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 08:40
      A co niby ma byc w tym złego?
      I dlaczego w tajemnicy przed partnerką?
    • kobietka_20 Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 09:15
      cosmo_boy1 napisał:

      > Ja was czytam (w nie wiedzy przed moja partnetrka:) od kliku lat to chyba nic
      > zlego prawda??

      oczywiście, że nie .tym bardziej, że ja czytam Wasze CKM.
    • anka8329 Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 10:58
      mój mężczyzna na początku był bardzo anty nastawiony do "cosmo":)))aż mu
      pokazałam parę sztuczek zaczerpniętych prosto z gazetki:)))teraz często
      siedzimy i razem przeglądamy nowy numer, a on czyta przynajmniej "cosmo dla
      twojego faceta":)))nie ma sie co wstydzić:)))nawet przed swoją kobietą:))
      • tini83 Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 14:21
        pewnie ze nie,a jesli potem ona skorzysta to....;pja tez czytam waszego ckma
        czasem pleyboya
        • Gość: on Re: Cosmo tez dla facetów IP: 194.181.22.* 31.08.06, 14:36
          a dla mnie to szkoda czasu na takie pierdoly :)
    • Gość: Prodigus1 CKM i Cosmo IP: *.malopolska.mw.gov.pl 31.08.06, 14:57
      CKM i Cosmo to tak samo równie głupie gazety, że nie ma o czym mówić...O co tam
      głównie chodzi? Jak tu się wylansować, przezyć niesamowitą orgietkę z
      nieznajomym(-ą). Po prostu głupota do potęgi. W kobietach szukam czegoś więcej
      poza umiejętnością zrobienia super-mega-loda czy pindrzenia się przed lustrem
      na boginię sexu. O CKM się nie wypowiadam bo podobnie jak Cosmo utrwala tylko
      stereotypy wśród płci pięknej. A prostaki jak muszą to niech czytają (i
      oglądają, bo pewnie przede wszystkim o to chodzi w tym pisemku). Jak kobiety
      będą czerpać wiedzę na temat facetów z Cosmo a mężczyżni o kobietach będą
      dowiadywać się z CKM to wkrótce procent populacji homoseksualnej znacznie się
      zwiększy (która mi osobiście nie przeszkadza - do pewnego momentu a mianowicie
      adopcji dzieci). Pozdrawiam
    • Gość: Artur Przezywacz Re: Cosmo tez dla facetów IP: *.pai.net.pl 31.08.06, 16:53
      Nie ma nic zlego w tym, ze czytasz. Natomiast zle jest to, ze:

      1. czyta je twoje partnerka
      2. robisz to w tajemnicy

      No i tez nie wiadomo jaki masz stosunek do tego, co czytasz.
      • Gość: blue Re: Cosmo tez dla facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.06, 17:02
        a tam jest cos do czytania oprocz tytułow?hehehhe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka