cosmo_boy1 31.08.06, 08:29 Ja was czytam (w nie wiedzy przed moja partnetrka:) od kliku lat to chyba nic zlego prawda?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aashenta Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 08:40 A co niby ma byc w tym złego? I dlaczego w tajemnicy przed partnerką? Odpowiedz Link Zgłoś
kobietka_20 Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 09:15 cosmo_boy1 napisał: > Ja was czytam (w nie wiedzy przed moja partnetrka:) od kliku lat to chyba nic > zlego prawda?? oczywiście, że nie .tym bardziej, że ja czytam Wasze CKM. Odpowiedz Link Zgłoś
anka8329 Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 10:58 mój mężczyzna na początku był bardzo anty nastawiony do "cosmo":)))aż mu pokazałam parę sztuczek zaczerpniętych prosto z gazetki:)))teraz często siedzimy i razem przeglądamy nowy numer, a on czyta przynajmniej "cosmo dla twojego faceta":)))nie ma sie co wstydzić:)))nawet przed swoją kobietą:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini83 Re: Cosmo tez dla facetów 31.08.06, 14:21 pewnie ze nie,a jesli potem ona skorzysta to....;pja tez czytam waszego ckma czasem pleyboya Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Re: Cosmo tez dla facetów IP: 194.181.22.* 31.08.06, 14:36 a dla mnie to szkoda czasu na takie pierdoly :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prodigus1 CKM i Cosmo IP: *.malopolska.mw.gov.pl 31.08.06, 14:57 CKM i Cosmo to tak samo równie głupie gazety, że nie ma o czym mówić...O co tam głównie chodzi? Jak tu się wylansować, przezyć niesamowitą orgietkę z nieznajomym(-ą). Po prostu głupota do potęgi. W kobietach szukam czegoś więcej poza umiejętnością zrobienia super-mega-loda czy pindrzenia się przed lustrem na boginię sexu. O CKM się nie wypowiadam bo podobnie jak Cosmo utrwala tylko stereotypy wśród płci pięknej. A prostaki jak muszą to niech czytają (i oglądają, bo pewnie przede wszystkim o to chodzi w tym pisemku). Jak kobiety będą czerpać wiedzę na temat facetów z Cosmo a mężczyżni o kobietach będą dowiadywać się z CKM to wkrótce procent populacji homoseksualnej znacznie się zwiększy (która mi osobiście nie przeszkadza - do pewnego momentu a mianowicie adopcji dzieci). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Przezywacz Re: Cosmo tez dla facetów IP: *.pai.net.pl 31.08.06, 16:53 Nie ma nic zlego w tym, ze czytasz. Natomiast zle jest to, ze: 1. czyta je twoje partnerka 2. robisz to w tajemnicy No i tez nie wiadomo jaki masz stosunek do tego, co czytasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blue Re: Cosmo tez dla facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.06, 17:02 a tam jest cos do czytania oprocz tytułow?hehehhe Odpowiedz Link Zgłoś