Gość: Sandra
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
14.10.03, 21:38
Nie wiem jak Wy, ale ja uwazam ze dziewczyny powinny trzymac sie razem. No
bo kto tak dobrze zrozumie kobiete jak nie inna kobieta? A tymczasem babki
sa wobec siebie wredne, tepia sie na kazdym kroku, sa zazdrosne i falszywe.
Spojrzcie na facetow: oni potrafia sie wspierac i sobie pomagac. A kiedy
czytam co niektore posty pisane przez dziewczyny, to zlosc i nienawisc az z
nich kapie... Naprawde, badzmy dla siebie troche milsze.