Gość: Marek IP: *.eseenet.com 27.02.04, 00:38 Czy Polska rzeczywiscie wchodzi do UE 1 maja 2004 roku bo cos wyglada ze bedzie to tylko wejscie na papierze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: chinczak Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: 221.216.47.* 27.02.04, 00:53 Pomijajac zasadnosc, Brukselka decyduje co w Polsce, tak jak przewidywalem, byc moze wycinajac polska konkurencje (a tak jest w przypadku hut) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robaczek Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.dip.t-dialin.net 27.02.04, 00:58 Czy wiecie, że od maja, po wejściu do Unii pierwsi zdziwią się właśnie urzędnicy i nasze Państwo ?! Przetarg na ochronę polskich granic Dlaczego niemiecka firma będzie chronić polskie granice, mimo że przegrała przetarg? Bo tak się podoba Brukseli. Narzekamy na jakość polskich przetargów, a okazuje się, że rozgrywane według procedur unijnych też nie obywają się bez kontrowersji. I to jakich. Radarowy system ochrony granic wart nawet 200 mln zł (a w dłuższej perspektywie - 500 mln zł) zbuduje dla Polski Niemiecka firma Atlas. Ale wcale nie dlatego, że jej oferta była najlepsza, tylko dzięki arbitralnej decyzji . Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej (PKE). PKE dwukrotnie bowiem odrzuciło wyniki przetargu korzystne dla jednej z polskich firm i poleciło Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) podpisanie umowy z oferentem z Niemiec. Podobno pod groźbą odebrania pieniędzy resort się ugiął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klip grrrrrrr IP: *.2.Core.net.pl 27.02.04, 01:17 Wiem,wiem,wiem!!!!!!!! Ile razy to jeszcze wstukasz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robaczek Re: grrrrrrr IP: *.dip.t-dialin.net 27.02.04, 01:23 Nie wiem ale moze wystarczy do 1Maja 04. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klip To dwuznaczne zdanie mnie niepokoi. n/t IP: *.2.Core.net.pl 27.02.04, 01:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klip Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.2.Core.net.pl 27.02.04, 01:15 A do górników i tak można dopłacać. Podobno UE miała to powstrzymać. Takich "podobno" jest zresztą więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZEEEEENEK Re:a co Bruksela o subsydiach dla rolnikow francji IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 03:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeeeeeeenek Re:Czas wytknac subsydia rolnicze we Francji IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 03:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idiotslayer Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.04, 05:34 Polaks idiot's nation Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak-pachołek UE Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 16:43 Sprzedano kraj ,ten kraj gdzie się urodziłem.Staliśmy się niewolnikami UE. Panom z Niemiec Francji i Angli wolno wszystko ,a nam zabrania się ratować resztki naszych (polskich)zakładów.Zastanówmy się co jeszcze jest polskie w Polsce??????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY JESTEM POLAKIEM ?????NIE!!!!!!JA JESTEM OBYWATELEM UE TRZECIEJ KATEGORII Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PABLO Bujajcie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.04, 18:38 Ogólnie to bujajcie się... decydowaliście w referendum i zdecydowaliście; teraz wam się oczy otwierają i płacz i zgrzytanie zębami; tak jest jesteście obywatelami UE trzeciej kategorii, mam dla was jeden ratunek rozmnażajcie się jak króliki to może wespół z arabami podzielicie między siebie UE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mismarian Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: 62.233.181.* 28.02.04, 07:29 Niklewicz jest kapitalny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czu Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.chello.pl 29.02.04, 22:47 pomijając walkę interesów w przemyśle hutniczym czy stocznoiwym, i tak trzeba kiedyś skończyć z miliardowymi dotacjami wsypywanymi w worek bez dna Odpowiedz Link Zgłoś