Dodaj do ulubionych

Pomoc publiczna w zawieszeniu?

IP: *.eseenet.com 27.02.04, 00:38
Czy Polska rzeczywiscie wchodzi do UE 1 maja 2004 roku bo cos wyglada ze
bedzie to tylko wejscie na papierze.
Obserwuj wątek
    • Gość: chinczak Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: 221.216.47.* 27.02.04, 00:53
      Pomijajac zasadnosc, Brukselka decyduje co w Polsce, tak jak przewidywalem,
      byc moze wycinajac polska konkurencje (a tak jest w przypadku hut)
      • Gość: Robaczek Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.dip.t-dialin.net 27.02.04, 00:58
        Czy wiecie, że od maja, po wejściu
        do Unii pierwsi zdziwią się właśnie urzędnicy i nasze Państwo ?!

        Przetarg na ochronę polskich granic
        Dlaczego niemiecka firma będzie chronić polskie granice, mimo że przegrała
        przetarg? Bo tak się podoba Brukseli.

        Narzekamy na jakość polskich przetargów, a okazuje się, że rozgrywane według
        procedur unijnych też nie obywają się bez kontrowersji. I to jakich. Radarowy
        system ochrony granic wart nawet 200 mln zł (a w dłuższej perspektywie - 500
        mln zł) zbuduje dla Polski Niemiecka firma Atlas. Ale wcale nie dlatego, że
        jej oferta była najlepsza, tylko dzięki arbitralnej decyzji .
        Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej (PKE). PKE dwukrotnie bowiem
        odrzuciło wyniki przetargu korzystne dla jednej z polskich firm i poleciło
        Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) podpisanie umowy z
        oferentem z Niemiec. Podobno pod groźbą odebrania pieniędzy resort się ugiął.

        • Gość: klip grrrrrrr IP: *.2.Core.net.pl 27.02.04, 01:17
          Wiem,wiem,wiem!!!!!!!!
          Ile razy to jeszcze wstukasz ?
          • Gość: Robaczek Re: grrrrrrr IP: *.dip.t-dialin.net 27.02.04, 01:23
            Nie wiem ale moze wystarczy do 1Maja 04.
            • Gość: klip To dwuznaczne zdanie mnie niepokoi. n/t IP: *.2.Core.net.pl 27.02.04, 01:30
    • Gość: klip Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.2.Core.net.pl 27.02.04, 01:15
      A do górników i tak można dopłacać. Podobno UE miała to powstrzymać.
      Takich "podobno" jest zresztą więcej.
    • Gość: ZEEEEENEK Re:a co Bruksela o subsydiach dla rolnikow francji IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 03:02
    • Gość: Zeeeeeeenek Re:Czas wytknac subsydia rolnicze we Francji IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 03:03
    • Gość: idiotslayer Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.04, 05:34
      Polaks idiot's nation
    • Gość: polak-pachołek UE Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 16:43
      Sprzedano kraj ,ten kraj gdzie się urodziłem.Staliśmy się niewolnikami UE.
      Panom z Niemiec Francji i Angli wolno wszystko ,a nam zabrania się ratować
      resztki naszych (polskich)zakładów.Zastanówmy się co jeszcze jest polskie
      w Polsce??????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      CZY JESTEM POLAKIEM ?????NIE!!!!!!JA JESTEM OBYWATELEM UE TRZECIEJ KATEGORII
      • Gość: PABLO Bujajcie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.04, 18:38
        Ogólnie to bujajcie się... decydowaliście w referendum i zdecydowaliście;
        teraz wam się oczy otwierają i płacz i zgrzytanie zębami; tak jest jesteście
        obywatelami UE trzeciej kategorii, mam dla was jeden ratunek rozmnażajcie się
        jak króliki to może wespół z arabami podzielicie między siebie UE
    • Gość: mismarian Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: 62.233.181.* 28.02.04, 07:29
      Niklewicz jest kapitalny
      • Gość: czu Re: Pomoc publiczna w zawieszeniu? IP: *.chello.pl 29.02.04, 22:47
        pomijając walkę interesów w przemyśle hutniczym czy stocznoiwym, i tak trzeba
        kiedyś skończyć z miliardowymi dotacjami wsypywanymi w worek bez dna
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka