Gość: Szybszy IP: *.dip.t-dialin.net 06.05.04, 21:13 Do boju a pozniej do gnoju.Nie nie wy z Samoobrony lecz ci co was wysylali ciagle do stajni.Pokazcie tym wszystkim z pod czerwonej co czuje czlowiek z sina krecha na plecach po policyjnej pale!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: desk-jet Re: Samoobrona - populistyczne smieci... IP: 129.81.192.* 06.05.04, 21:20 "Samoobrona", czy raczej "samozaglada" dla Polski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogryzek Co sie dzieje z tym krajem????? IP: *.nll.se 07.05.04, 09:13 mam nadzieje, ze przeczekam Leppera w Szwecji. Wam tez radze uciekac juz teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: źrenica TRĘDOWACIEJE - DZIĘKI WYZNAWCOM TYMIŃSKIEGO IP: *.toya.net.pl 07.05.04, 21:07 LEPPERIADA-TOTENTANZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WWWWW Uwielbiasz leppera???Nie trawiaja do ciebie noc??? IP: 80.51.254.* 08.05.04, 23:19 to wejdź: www.google.pl wpisz zaznacz aby szukał w polsce, wpisz kretyn i zapuść 2 link od góry. Jeśli dalej wierzysz w leppera to mi cie żal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 21:32 O czym szanowny pan bełkocze? Zbyt dużo adrenaliny po przeczytaniu kretynizmów o lepperowym smieciu okłamującym biednych, po wielokroć już ołganych prostaków z zaścianka Polski? Proponuje jeszcze raz przeczytać i zastanowić się nad sensem własnej wypowiedzi. To hańba, że szanowny pan wogóle nie widzi zagrozenia ogromnym wstydem i ośmieszeniem kraju na międzynarodowym forum, kiedy zbieranina leppera wejdzie do Europarlamentu. Może i lepper i jego banda nauczyła się jeść nożem i widelcem, ale nigdy nie bedzie w stanie myśleć jak człowiek wykształcony. Przepraszam za kolokwializm, ale "Burak urodzony burakiem, burakiem umrze". Życzę miłego dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szybszy Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.dip.t-dialin.net 06.05.04, 22:40 Burak to cukier a wiec i uczucie sytosci,dobrobytu.Spelnienie tego czego nie dokonaly hordy postkomunistycznych politykow, pseldo biznesmenow, przyuczonych do demokracji demokratow i reszty cwuni "przezuwajacych" powoli dorobek narodowy.Osmieszeniem dla Polski sa politycy wysylajacy wyglodnialy lud na podboj Zachodu, podjudzajacy ich do otwartej konfrontacji z im podobnymi bezrobotnymi poszukiwaczami pracy o slowianskich nazwiskach.Hanba jest, ze wiekszosc wyksztalconych za "punkty" za pochodzenie tzw. elit brzydzi sie niby prostakiem, ktory sam sie nim okresla.Warszawski Chlopie, skoncz gdyz za daleko wyjechales od domu rodzinnego!Dzien sie skonczyl wiec nie zycze ci tego samego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANDRZEJ-Chicago Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.client.comcast.net 07.05.04, 03:39 Szybszy ty populistyczna kreaturo to samo robisz co ten pojebany zlotousty Lepper.Twoja teoria dupku zaczyna sie i konczy tak jak sponsor Leppera niejaki Leszek ksiaze Miller ktory powiedzial ze wie jak skonczyc dlategotez skoncz kutasie te juz niepopulistyczne brednie gdyz tym szkodzisz pozadnym biednym ludziom. Twoj idol Lepper i tak zawisnie na szubienicy narod to zrobi jak skonczono z Caucescu w Rumunni nie czekajac na sad uwierz mi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 04:36 Jak smiesz amerykanskie zero z wsi chicago krytykowac Andrzeja Leppera.A Kim ty jestes? Pracodawca ,ktory nie placi polskim pracownikom i ich okrada, czy smieciem (garbeciem- jak ty mowisz),ktory sprzata noca sklepy .Zamiast byc w Polsce i walczyc z oligarchami ,ktorzy traktuja nas jak lup wojenny,ty siedzisz sobie za oceanem w windy city i uprawiasz krytyke.Kiedys odwiedzilem to miasto- bylem tam prawie miesiac i was poznalem. Polskie Chicago to z bardzo malymi wyjatkami zbior najgorszych ludzi jaki udalo mi sie zobaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 09:57 Tak, sluchajcie Andrzejka i jego bandziorkow masci pospolitej. Ten kraj (Polska) nie ma wstydu, skoro bandytow czystej krwi wysyla do Europy (potwierdza zreszta rozpowszechniony wsrod rownie prymitywnych, choc bogatszych przedstawicieli krajow 15 o Polaku - zlodzieju). Co owiz bandyci wniosa do Niej - ano jedyne co potrafia to doic - taki zreszta ich zawod - zapominajac o tym (albo bedac prostakami o horyzontach konczacych sie na wlasnej miedzy - po prostu nie wiedzac), ze ich rola jest tworzyc. Ale Europarlament to nie Sejm tego chorego na glupote i niepamiec kraju - tam nikt nie bedzie sluchac tumanowatych oszolomow, chocby na krawatach, dla zwrocenia uwagi, wyszyli sobie gole baby zamiast polskiej flagi (swoja droga, te krawaty obrazaja moje uczucia narodowe), chocby nawet byli akademikami, nie profesorami (swoja droga wyzsze wyksztalcenie o niczym nie swiadczy jeszcze panie lepper, choc dla pana magister to tytul niedoscigly). I prosze was, oszolomy i zlodziejaszki leppera, nie szafujcie slowem Narod (narodek bylby lepszym slowem), jakby tylko prostacy waszego pokroju go tworzyli - ja i moja rodzina tez jestesmy czlonkami tego Narodu, choc nie mamy nic wspolnego z waszym wszawym narodkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OJCZYZNA 18 Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:18 RZUĆ SIĘ W GÓWNO FRAJERZYNO WĄSKA. PO TWOJEJ WYPOWIEDZI WIDAĆ JAKI BURAS I TĘPAK Z CIEBIE.ID I ZRÓB SWOJEMU ANDRZEJKOWI LODA. POLSKA NIE POTRZEBUJE WAS. BRUDASY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.fish.ar.szczecin.pl 07.05.04, 16:25 Ty lepperowska gnido - jeszcze sie podpisujesz POLAK - śmieciu jeden. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAcięty Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:14 BRAWO. BRAWO. PO STOKROĆ BRAWO.ŻAL MI JEST NASZEJ POLSKI, ŻE TAKIE KANALIE JAK LEPPER I JEGO SŁUDZY TU EGZYSTUJA. DO KAMIENIOŁOMÓW NA PRZYMUSOWĄ PRACE A NIE DO RZĄDU. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: 80.48.247.* 07.05.04, 14:55 Myślę, że Ty tego nie doczekasz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr who Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.internode.on.net 07.05.04, 05:00 widzialem w zyciu mnostwo wyksztalconych prostakow i chamow, i rownie duzo ludzi prostych a szlachetnych. Takie uproszczenia i uprzedzenia niedobrze swiadcza o jakosci twojego wyksztalcenia i wyrobieniu intelektualnym. Aha, tak przy okazji, jestem zdecydowanym przeciwnikiem lepera i tego, co on reprezentuje, ale z zupelnie innych powodow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks do dr who IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 14:34 Najwiekszą wadą piszących na forum jest zbyt szybkie pisanie przy bardzo wolnym czytaniu. Wyraźnie piszę o zdolności do sprawowania funkcji, a nie piszę o wartościa moralnych i duchowych. Zgadzam się, że brak wykształcenia nie jest biletem do gorszego rzędu w teatrze życia, ale ten sam brak wykształcenie jest ogromna przeszkodą w sprawowaniu władzy. Nie można pełnić funcji intuicyjnie, trzeba wiedzieć jak to robić i umiec przewidywać skutki swoich działań, a do tego potrzebne jest gruntowne wykształcenie ogólne i kierunkowe. I tylko o to chodziło. A co do mojego wykształcenia i wyrobienia intelektualnego, no cóż nikt nie jest doskonały i idealny, a błądzić jest rzeczą ludzką, natomiast miarą wyrobienia intelektualnego jest umiejętność przyznania się do błędu. Ukłony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Samokrytyka Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.wsinf.edu.pl / *.wsinf.edu.pl 07.05.04, 09:14 Nic dodać, nic ująć do wypowiedzi kolegi kiksa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: 80.48.247.* 07.05.04, 14:49 Tak, burak będzie burakiem do śmierci. Ale tylko do siódmego pokolenia. Smoking zaczyna, jako tako, pasować właśnie w siódmym pokoleniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polishcanadian Ludzie, zbierajcie ulotki i foldery... IP: 5.3.1R* / 63.68.196.* 06.05.04, 22:06 ...Samoobrony! Jesli Lepper dojdzie do wladzy, to w trzy miesiace potem zabraknie na runku papieru do dupy. A wtedy - jak znalazl! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Ludzie, zbierajcie ulotki i foldery... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 03:23 Gość portalu: polishcanadian napisał(a): > ...Samoobrony! Jesli Lepper dojdzie do wladzy, to w trzy miesiace potem > zabraknie na runku papieru do dupy. A wtedy - jak znalazl! Pamiętam rok 1993. "Ynteligenci", jak i teraz, histeryzowali, że zabraknie papieru toaletowego, skoro wygrała "postkomuna". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polishcanadian Re: Ludzie, zbierajcie ulotki i foldery... IP: 5.3.1R* / 63.68.196.* 07.05.04, 03:34 Ano, skads sie ten lek przed komuna/postkomuna musial wziac; w naturze nic nie powstaje z niczego (jesli nie liczyc Big Bangu, w ktory ja zreszta osobiscie nie wierze). pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ira Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 22:12 Tylko samoobrona i LPR moga przywrócić Polsce godne miejsce wsród narodów świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Josef Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 07:22 Zaczynam wierzyć,że padł blady strach,czy internauci też się boją,bo wtych obrzydliwych wypowiedziach brak odrobiny inteligencji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piopiu Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.zgrudna.kghm.com.pl / *.kghm.pl 07.05.04, 09:02 I to właśnie świadczy o tym z jakim czubkiem ma się do czynienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julka Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: 195.136.33.* 07.05.04, 09:58 Zapomniałaś dodać ".........godne ostatnie miejsce nawet wśród narodów 3-go lub nawet 10-ego świata" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Najwięcej jest osób w wieku 35-50 lat. IP: *.net.nih.gov 06.05.04, 22:13 Najwięcej jest osób w wieku 35-50 lat. Jedna trzecia to młodzi do 35. roku życia, jedna trzecia ma powyżej 50 lat. Cos tu chyba nie gra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Najwięcej jest osób w wieku 35-50 lat. IP: *.ma.charter.com 07.05.04, 00:52 1-(1/3 + 1/3)= 1/3 czyli nie wiecej niz pozostale grupy chyba ze lepper chce zmienic wszystko od podstaw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arytmetyk Najwieksza 1/3-cia! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 08:42 Czego nie rozumiesz? Arytmetyki leperowskiej? Najwiekszej jednej trzeciej? Poczekaj na roztrwonienie rezerwy walutowej i krachu zlotowki i ekonomii to samo Ci sie to wyjasni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej fan jestesmy z wami IP: *.com 06.05.04, 22:15 przyjdzcie i zrobcie porzadek z pedalami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wspaniały porządek z pedałami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 10:48 popieram choć gdy czytam zapowiedzi fizycznej zemsty ujawniających się obecnie faktycznych buraków to trochę mięknę. Ale takie są następstwa sytuacji gdy śmiechowo pedalskie patafiany przez 15 lat wszelkim sposobem i manipulacją nie dopuszczały innej opcji do realizacji swojej polityki i swoich aspiracji. Zadali się z najgorszą szumowiną i złodziejstwem byle by tylko pozostać na piedestale jako ci piękni i mądrzy. A dziś są powszechnie opluwani. ŚMIECH I BŁAZENADA ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 89-620 strzel. Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.petrus.pl 06.05.04, 22:49 Nie strasz,nie strasz.bo się zes...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 06.05.04, 23:11 Tak!!!! Drżę ze strachu, że lepper zruinuje mój i tak już biedny kraj! Teraz jest czas na wielki ruch społeczny-patriotyczny, nie możemy pozwolić lepperowi dojść do władzy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pkin Fuhrer IP: *.acn.waw.pl 07.05.04, 00:23 Przypomina mi to taką akcję z lat trzycziestych: Fuhrer w przestworzach ...tylko Lepper samolotu nie ma, chociaż kto go wie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Fuhrer IP: 66.189.0.* 07.05.04, 00:49 kiedys krawaty byly brunatne, potem czerwone, teraz bialoczerwone. CO maja wspolnego ci "krawatowcy"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adi Niewazne, wazne ze Zydzi pojda do gazu IP: *.227.136.55.Dial1.Denver1.Level3.net 07.05.04, 02:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emilia Re: Niewazne, wazne ze Zydzi pojda do gazu IP: *.polsl.pl 07.05.04, 10:36 Dlaczego haniebna wypowiedź (wypowiedź - to za dużo) podpisana "Adi" nie została usunieta z forum? Jestem przeciw takim łajdackim tekstom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OJCZYZNA 18 Re: Niewazne, wazne ze Zydzi pojda do gazu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:20 SZKODA GAZU, ZAKOPAĆ ICH W DOŁACH Odpowiedz Link Zgłoś
sioban ALE JAJA 07.05.04, 00:31 hehehhee Lepper zgarnie wszystko, to się nazywa praca od podstaw hehehee Miller ucz się Odpowiedz Link Zgłoś
swiatlo Facet ma klasę 07.05.04, 00:32 Można jego nienawidzieć i drżeć przed nim portkami, ale facet ma charyzmę. I ma też ogromny talent polityczny. Boję się co z tego wyniknie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Facet ma klasę IP: 66.189.0.* 07.05.04, 00:55 zadne zywe stworzenie nie zostalo skrzywdzone ... ciebie juz wystarczajacy wszyscy skrzywdzili, ze tylko lepper moze dac ci jakies poczucie wartosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZWOJO Re: Facet ma kasę IP: 192.168.2.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 01:28 TYLKO NIE WIADOMO ZKĄD ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Facet ma klasę IP: 66.189.0.* 07.05.04, 00:59 panie i panowie, o czym my mowimy? jakis wioskowy glupek w chlewiku urodzony cos tam wykrzykuje, reakcja normalnego czlowieka: siedz cicho bo kija wezme ... Atu mamy, on ma charyzme, on Polske naprawi ... Olac to tluszczem zalane barachlo a jak pojawi sie w miescie to kijem niech ham zna swoje miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adolf Ejcz ty niedouczony dupku, z Adiego tez sie tak IP: *.227.136.55.Dial1.Denver1.Level3.net 07.05.04, 01:49 wysmiewali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Wsciekly Psie piszesz... IP: 69.156.11.* 07.05.04, 01:52 "jakis wioskowy glupek w chlewiku urodzony " Jak to jest mzliwe ze 50 lat temu ludzie na wsi rodzili sie w chlewikach? Moze ty wsciekly psie jestes tego przyczyna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: 66.189.0.* 07.05.04, 02:43 Janku, 50 lat wszystko bylo mozliwe. A ze zacnemu A. Lepperowi czyms tawardym po glowce zaraz po urodzeniu poklepali to tez oczywiste.Polska, mimo wszystko to nie jest kraj idiotow Jest inercja, ale jest samonaprwiajacy sie mechanizm. Natomiast o szanownym A> Lepper, prosty, zwykly, chamski glupek, ktorych nawet do wsi nie wpuszczali, bo droge obsraja. JA juz powiedzial, dyskusja o gownie perfum nie stworzy, wiec lepij nie dyskutowac A jak bys chcial uslyszec co naprawde Polski chlop mysliu, jedz do Paciorkowej Woli kolo Zwolenia, to blisko Czarnolasu, gdzie KOCHANOWSKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: 69.156.11.* 07.05.04, 03:08 Piszesz:"Jest inercja, ale jest samonaprwiajacy sie mechanizm" Moze Lepper to ten samonaprawiajacy sie mechanizm, 1/3 spoleczenstawa tak mysli, wiec zamiast inwektyw i prostackich wyzwisk zacznij uzywac innych arumentow. Chyba 1/3ej spoleczenstwa polskiego nalezy sie jakis respekt i szacunek. Piszesz:"Janku, 50 lat wszystko bylo mozliwe". Dla ciebie to chyba czas zatrzymal sie w miejscu 50 lat temu; stad ta prostota, chamstwo i wscieklosc psa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:16 ze mna Janek, frustracie chcesz dyskutowac? O czym? O zjawisku zwanym Lepper? A moze o kamieniolomach w Gorach Swietokrzyskich, umyslowy poziom ten sam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: *.qc.sympatico.ca 07.05.04, 03:40 A kto ty jestes ze tak wszysko znasz i wiesz o dyskusjach i zjawiskach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lange Re:1/3 IP: *.internode.on.net.au 07.05.04, 05:11 szacunek szacunkiem, ale wg mojej teorii, nie 1/3 ale 2/3 spoleczenstwa (nie tylko w Polsce) to glupcy, w tym sensie,ze nie maja w miare stalych pogladow jako wynik wlasnego rozumowania, ale zamiast tego sa jak choragiewki, kieruja sie emocjami, impulsami, za jakis czas juz nie pamietaja lub nie chca pamietac, poddaja sie nowym emocjom i impulsom. 2/3 czyli z grubsza populacj z IQ<=108-110 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grisza Re:1/3 IP: *.sieci.netglob.com.pl 07.05.04, 11:20 dziecinko, populacja ma IQ z grubsza biorąc = 100, tak są te testy normalizowane, 100 to przecietny poziom "inteligencji" dla danej populacji...rozklad normalny...krzywa gaussa... te sprawy... wisz... rozumisz... moze sie czegos dowiedz zanim glupote palniesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leper cwajg Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: 212.244.252.* 07.05.04, 08:44 Chyba 1/3ej spoleczenstwa polskiego nalezy sie jakis respekt i > szacunek. Czy mógłbym poznać przyczynę dla której 1/3 "społeczeństwa polskiego" należy się szacunek - czy może dla mieszkańców Jedwabnego również należy się szunek z racji na to iż byli częścią narodu polskiego? A tak z inej beczki to wąchaj pałę ty cwelu lepperowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eof szacunek? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 09:09 Gość portalu: Janek napisał(a): > Piszesz:"Jest inercja, ale jest samonaprwiajacy sie mechanizm" > Moze Lepper to ten samonaprawiajacy sie mechanizm, 1/3 spoleczenstawa tak > mysli, wiec zamiast inwektyw i prostackich wyzwisk zacznij uzywac innych > arumentow. Chyba 1/3ej spoleczenstwa polskiego nalezy sie jakis respekt i > szacunek. coś ci się pomyliło. im się należy nie szacunek, ale solidna edukacja. na początek podstawy ekonomii i troche historii. za co mam ich szanować? za to, że są tłuszczą, żądną krwi "spekulantów i złodziei", "żydów z mfw" itp? takie coś kwituje się raczej wzruszeniem ramion i wskazaniem na czoło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenon Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 09:36 "Chyba 1/3ej spoleczenstwa polskiego nalezy sie jakis respekt i szacunek." Otoz nie nalezy sie, bo niby za co? Za tumanstwo, wtorny analfabatyzm, brak wyobrazni, horyzonty myslowe ograniczone do pol litra i peta kielbasy? Dlaczego to mily Janku mialbym szanowac kogos kim gardze za cechy wyzej wymienione? Ilosc nie zawsze przeradza sie w jakosc, czego dowodem Lepper i jego zwolennicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rk Re: Wsciekly Psie piszesz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 13:02 Zenonie... o czym tu dyskutowac? Nie ma co obrazac tej niewyksztalconej, zapijaczonej czesci spoleczenstwa. Ja mysle, ze sondaze nie przedstawiaja prawdy jaka bedzie po wyborach. MAM NADZIEJE!!!!! Obecnie ludzie, i nie tylko ci wyksztalceni, sa mocno zbuntowani, i we wszelkich sondazach, mowia "Samoobrona" tak coby dopiec tym co "juz byli". Ale mysle, ze nie ma sie co martwic. Wierze rowniez w ta czesc spoleczenstwa, ze po pierwsze do wyborow pojdzie, a po drugie zaglosuje madrze, nie z przekory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trzpien Re: Facet ma klasę IP: *.los-angeles-14-15rs.ca.dial-access.att.net 07.05.04, 02:59 A ja gdzies slyszalem, ze Lepper ma DWIE klasy (szkoly podstawowej). Moj blad, przepraszam! Widocznie nie zdal do klasy drugiej... No coz, skoro panstwo wybierze sobie TAKIEGO (!) prezydenta, panstwo to jest jego warte. Jesli Kowboje wybrali sobie Busha, to czemu Polacy nie moga sobie wybrac Leppera? Bedzie wiekszy cyrk!!! Tylko pokiwac glowa z politowaniem! (musialem sie urodzic na innej planecie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika Re: Facet ma klasę IP: 195.205.239.* 07.05.04, 11:49 Przestańmy o nim mówić. Przecież razem z dziennikarzami pomagamy A.L. Gdyby była wokół niego cisza byłoby lepiej dla nas i kraju. Już się wstydzę, że takie coś jest za granicą i coś tam mówi. A co będzie dalej? KATASTROFA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz gwałty i zbrodnie Amerykanów w Iraku, przerażające IP: 4.2.* / *.kuleuven.ac.be 07.05.04, 00:57 Zobaczcie potworne zdecia z Iraku, tutaj sa zebrane z roznych portali. Niektore z nich sa z Daily Mirror, niektore z Washington Post i innych mediow. W Polsce sie ich nie pokazuje, choc argenstynska agencja prasowa pisze, ze polscy żołnierze tez gwałcili irackie kobiety. To potworne: www.nowaaurora.prv.pl/news.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lange Re: gwałty i zbrodnie Amerykanów w Iraku, przeraż IP: *.internode.on.net.au 07.05.04, 05:13 spac nie mozesz i innym nie dajesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesiek Re: gwałty i zbrodnie Amerykanów w Iraku, przeraż IP: *.internode.on.net.au 07.05.04, 05:14 u nas w remizie po zabawie nie takie rzecdzy sie dzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aci Re: gwałty i zbrodnie Amerykanów w Iraku, przeraż IP: *.Vysotsk.gldn.net 07.05.04, 06:03 A co to ma wspolnego z Samoobrona? Wy chyba jestescie z innej bajki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac Myśl IP: 213.17.204.* 07.05.04, 09:05 Przecież SO od poczatku jest przeciw naszemu udziałowi w wojnie Iraku. Te zdjecia pokazuja, że Lepper (na szczęcie nie tylko on) miał i ma rację. Ta wojna to zwykła okupacja za cenę ropy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirmat Wymordowanie2milionow chrzescijan wSudanie zabawne IP: 64.7.146.* 07.05.04, 17:20 Tylko w jednym tygodniou islamskie rzadowe bandy wymordowaly 100 tysiecy murzynow w zachodnim Sudanie. W nagrode Sudan dostal miejsce w ONZ-towskim Human Rights Commisiion. Uciekinierzy w Czadzie opisuja jak dokonywano masowych egzekucji strzalem w tyl glowy (w stylu katynskim). Nikt, absolutnie nikt nie zaprotestowal. Nawet nasz papiez nie zmowil na ofiary zdrowaski. Dowcip amerykanskich zolnierzy z nagimi wiezniami (ktorzy byli przeciez terorystami)nie jest niczym chwalebnym. Ale przy normalnych mediach znalazl by miejsce gdzies na koncowych stronach. Jednakze media sa dzis na uslugach islamistow, ktorzy dzis zaczynaja rzadzic Eurokolchozem. I do takiego bagna weszla III Rzeczypospolita. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krm Re: Samoobrona - dupa i brona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 01:06 Boże broń abym zobaczył plakat leppera w sklepie w którym zawsze robie zakupy, oficjalnie wtedy pani podziękuję i nigdy więcej moja noga w nim nie postanie. Wszystkim innym też to proponuje, widzicie palkat leppera - omijajcie taki sklep z daleka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzisio Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 01:11 Ja nie rozumiem o co to halo.. LUDZIE!! Poobijamy sie przez 2-3 lata. Bedziemy pili na bezrobociu za pieniadze innych podatnikow [jak wypijemy ich zdrowie to sie nie obraza ;)]. Kiedy Samoobrona dojdzie do wniosku ze sytlacja jest zla, a nieograniczone swiadczenia wcale nie sluza gospodarce- pojedziemy sobie za granice zostawiajac ten rozwalony kraj innym frajerom :P Samoobrona?? Jestem na TAK!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: 66.189.0.* 07.05.04, 01:24 Ogolny wniosek jest taki: za duzo u nas po wsiach, niech zostana tylko rolnicy a reszta won ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smyk Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.onlink.net 07.05.04, 01:24 A jaka jest roznica miedzy strachem a bojaznia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAC LUDZIE Z SAMOOBRONY!!!!NIE WALCIE SAMOBÓJÓW!!!!!!! IP: 213.17.204.* 07.05.04, 01:30 "Bizneswoman oskarżona w głośnej aferze kandyduje z list "Samoobrony" " LUDZIE Z SAMOOBRONY!!!! NIE WALCIE SAMOBÓJÓW!!!!!!!!!!! MEDIA CHCĄ WAS ZNISZCZYĆ. WIĘC CZEMU DAJECIE IM KULE???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzisio Re: LUDZIE Z SAMOOBRONY!!!!NIE WALCIE SAMOBÓJÓW!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 01:54 Elektorat Samoobrony jest przeciwko systemowi. A poprzez wszelkie afery finansowe walczymy z systemem uderzajac w jego najczulszy punkt- budzet! W takim razie juz wiesz dlaczego ludzie z taka przeszloscia sa dla partii Andrzejka cenni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Andrzeja Jestesmy z Wami, z Wasza i Boza pomoca IP: *.227.136.55.Dial1.Denver1.Level3.net 07.05.04, 02:02 zayebiemy zlodziei i pederastow. Jestesmy wiekszoscia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Jestesmy z Wami, z Wasza i Boza pomoca IP: *.debnet.pl 07.05.04, 08:21 Ale z ciebie kretyn..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.rasserver.net 07.05.04, 02:24 lepper ty przepity chamie wsiowy skonczysz gorzej niz miller i spolka, to tylko kwestia czasu......, a rodacy moze w koncu sie opamietaja!! Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm w ten sposób zdobywa poparcie mas niestety 07.05.04, 02:27 wychodzą do ludzi. na stragan, targowisko, giełdę, mały protest, spotkanie w parafii... szkoda, że nikt inny tego nie robi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nick Re: w ten sposób zdobywa poparcie mas niestety IP: *.ne.client2.attbi.com 07.05.04, 02:58 Nie wiem czy nie bylo by lepiej promowac lepera zamiast go ponizac. Proponuje haslo"leper na prezydenta........" Czadu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.core.hp.com 07.05.04, 02:55 Polecam przeczytanie ksiazki Williama L. Shirera "Rise and Fall of the Third Reich". Shirer byl korespondentem amerykanskim, ktory spedzil w Berlinie okres 1930 - 1941. Szczegolnie polecam opis ewolucji ugrupowania politycznego Hitlera. Podobienstwa sa zdumiewajace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIES Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIES Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.ma.charter.com 07.05.04, 03:04 CZYTALEM, A.L. ale Polacy nie Niemcy tak latwo nie pojdzie Juz na slupach przybili poprzeczne belki, za jak i co to tlustego chama mozna szybko powiesic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:08 Lepper TY NALNA PIJACKA MORDO tyobie nawet do zdrowej krowy zakazano by podchodzic!!!! Polska i Polakami chcesz durniu rzadzic? a twoja stara ziemniaki ci , (chamie nieumyty, bo rzesa na stawie), ugotowala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nick Rise& Fall of the Selfdefense IP: *.ne.client2.attbi.com 07.05.04, 03:05 Brzmi dobrze ale zakonczenie na pewno bedzie inne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Rise& Fall of the Selfdefense IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:30 Lepper tam, gdzie lubi do Rosji, na Syberie ale won chamie parciaty z tego kraju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Rise& Fall of the Selfdefense IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:32 a zebys ty Lepper, pogdlowku tak szczezl ... i nam czegos oszcedzil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Rise& Fall of the Selfdefense IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:34 Lepper, ty CHAMIE podejdz no do plota ty cioto jako i ja podchodze ... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Rise& Fall of the Selfdefense IP: 66.189.0.* 07.05.04, 03:35 za sama swoja morde dozywocie powinienes dostac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aus Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.act.health.gov.au / *.sge.net 07.05.04, 03:30 Czy jest cos bardziej prymitywnego od Leppera? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Samoobrona, czy eselde - jeden czort IP: 63.146.250.* 07.05.04, 03:43 Nie boje sie durnia leppera u wladzy. Nie takie jelopy juz proletariat sam sobie na kark wsadzil. Szajbusy ze szlabanem na szyi nie sa az tak rozne od mendokomuny. Bardziej nieudolnego premiera czy pozal sie marksie prezydenta jak w ostatnim wydaniu jaczejki, nawet w szambie nie wygrzebie. Za to oblakany motloch, banda kacapich bekartow zwana elektoratem bedzie miala swoje kolejne, historyczne zwyciestwo i pochla sobie z radosci w trzy kwachy. Moze nawet pohajluje jak na Torwarze, a potem wroci do blokow i bedzie dalej zdychac z brudu i nierobstwa. Ino tak dalej, wicie rozumicie towarzysze, a za pare latek problem klasy nieroboli sam sie rozwiaze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcel Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.icpnet.pl 07.05.04, 04:15 Lepper, ty gnoju, niech ciebie piekło pochłonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marley ..ze strachu i bojazni IP: *.proxy.aol.com 07.05.04, 05:17 To ja nie drze. Wiec chyba nie jestem "wszyscy". Drgam, lub trzese sie co najwyzej ze smiechu. Panie Lepper i banda, proponuje kuracje. Zacznijcie lykac srodki na uspokojenie. Wasze okrzyki wojenne, walenie kopytem w stol, wizja wladzy silnej reki dla Polski, to oznaki waszej slabosci. Robicie z siebie skonczonych blaznow. Nawet, gdybyscie przejeli wladze (w co jest mi trudno uwierzyc), to musielibyscie stanac przed calym narodem. Co wy chcecie zrobic dla dobra ogolu Polakow? Jak dotad nie uslyszalem od was jednej sensownej wizji na rozwoj Polski. Bronicie bezrobotnych, to dobrze. Bezrobotni w Polsce maja zle warunki. Ludziom trzeba pomagac, w dodatku wszystkim, bez wyjatku. W tym waszym biegu o wladze nie zapomnijcie, ze ja i kilku moich znajomych, mamy wasza "silna reke" daleko i o wlasnym zyciu wolimy sami decydowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: br Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.gozg.com.pl / *.gozg.com.pl 07.05.04, 05:01 Owszem, drżę ze strachu. Wasze, Leppera i "Samoobrony" rządy zrobią z Polski drugą Białoruś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marley Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.proxy.aol.com 07.05.04, 05:26 Zamiast drgan usmiechnij sie. Idz na jakies tam spotkanie, zadaj kilka rozsadnych pytan i nie badz naiwny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bronaparte Re: Samoobrona: Drżą ze strachu przed nami IP: *.kolobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 05:55 Oj Mośki, ale macie srula. Odpowiedz Link Zgłoś