Dodaj do ulubionych

Blisko, coraz bliżej...

05.03.03, 15:55
www.unia-polska.pl/index.php?id=4&q=742

LESZEK MILLER: Jestem optymistą i jestem przekonany, że większość Polaków
opowie się za Unią Europejską. Ale nic nie jest przesądzone i nikt z nas nie
darowałby sobie, jeśliby z powodu jakiegoś błędu czy wadliwej decyzji, które
wykorzystaliby przeciwnicy Unii, zabrakło tych 100 tysięcy głosów.

********************

STO TYSIECY GLOSOW? To przeciez tylko pół procent (0,5%) elektoratu.

Jestesmy juz tak bisko?



Pozdrawiam

RdM
Obserwuj wątek
    • Gość: mirmat Czyrak nam pomoze !!!! IP: *.dialup.eol.ca 05.03.03, 22:33
      Pare wiecej pouczen tatusia Czyraka a Polskie "dzieci" wypna pupe na tych
      wyrodnych "rodzicow"
    • heimer Nic blizej, jesli nie dalej 07.03.03, 14:03

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka