20.02.13, 05:47
Witam Wszystkich.
Poszukuję kontaktów oraz odbiorców soków naturalnych w kartonikach 3l i 5l od renomowanego producenta. Jestem w stanie dostarczyć każdą ilość, posiadam transport.
Smaki soków to :jabłko-malina , jabłko, marchew-jabłko, gruszka-jabłko, jabłko-wiśnia, jabłko-aronia i wieloowocowy. Więcej informacji na priv
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: zajec Re: soki IP: *.pila.vectranet.pl 04.01.14, 21:36
      soki są aktualne? Chodzi mi o soki w opakowaniach kartonowych 0.2l?
    • Gość: Energy Re: soki IP: *.146.226.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.08.19, 20:38
      Mi smakują soki nuja. Smaczne są bardzo i pożywne. A do tego nieźle sycą. Dla mnie takie rozwiązanie to bardzo smaczna przekąska między posiłkami. A do tego wiem ze zdrowo.
    • icebergicecreams Re: soki 05.02.20, 07:55
      Ice Cream Franchise Cost: Ice Berg Ice Creams is one of the Best Ice Cream Franchise in India, Grab franchise opportunities now at Bangalore, Hyderabad, Nellore and many more.
      Visit: ice cream franchise in bangalore
    • dryojo Re: soki 05.03.20, 22:01
      Siemka wam wszystkim
    • izabela.grzybek Re: soki 15.04.20, 13:19
      Soki są super ale ja przeważnie pije tylko i wyłącznie od DrWitta jakoś tak przekonał mnie do siebie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka