atob
07.09.02, 12:49
Whodzi koń do pubu, zamawia sobie piwo.-15 złotych-informuje barman.Koń płaci
i sączy sobie przy ladzie.-Nieczęsto widujemy tu konie- zagaduje zaciekawiony
barman.-Nic dziwnego. 15 złotych za piwo!?
heheeheheheheheh wiem ze stare ale mi sie podoba :)