Gość: Kaligula
IP: *.bielsko.dialog.net.pl
26.07.06, 17:34
wczoraj został premierem dzisiaj już wybudował 103km autostrady:) Vivat
Vivat!!
"Premier Jarosław Kaczyński otworzył nowy odcinek autostrady A2 od Konina do
Strykowa pod Łodzią. "Mamy piękny dzień. Stało się coś ważnego. Zmienia się
polskie drogownictwo. Zmienia się Polska" - powiedział premier Kaczyński."