Dodaj do ulubionych

Vivat cudo stwórco Kaczyński!!

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.07.06, 17:34
wczoraj został premierem dzisiaj już wybudował 103km autostrady:) Vivat
Vivat!!

"Premier Jarosław Kaczyński otworzył nowy odcinek autostrady A2 od Konina do
Strykowa pod Łodzią. "Mamy piękny dzień. Stało się coś ważnego. Zmienia się
polskie drogownictwo. Zmienia się Polska" - powiedział premier Kaczyński."
Obserwuj wątek
    • Gość: Nowszy Re: Vivat cudo stwórco Kaczyński!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.06, 21:06
      Dla ścislości; budowa trwala 22 miesiace, a więc zaczęła sie we wrzesniu 2004 r.
      No, ale jak mawiał Miller nie ważne jak sie zaczyna, ważne jak sie kończy.
      Parafrazując mozna powiedzieć,że nie ważne kto zaczyna i kto buduje - ważne kto
      przecina wstęgę.
      • Gość: Kaligula Re: Vivat cudo stwórco Kaczyński!! IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.07.06, 21:36
        Otwarcie huczne niczmym gierek otwieral gierkówke!! przemówienia do narodu...
        • pawel_bielsko Re: Vivat cudo stwórco Kaczyński!! 26.07.06, 22:20
          Wszczyscy panowie zasiadający na stołku premiera wspaniale zaczynali. Reszte proponuje sobie samemu dopowiedziec.Mam nadzieje ze ta kadencja premiera skonczy sie szybciej niz poprzedniego(MArcinkiewicza).
          • wislok1 Ważne, że jest 100 km autostrady 26.07.06, 23:06
            Za komuny nie zbudowali nawet centymetra autostrady ( to co np. zrobili koło
            Bielska autostradą na pewno nie było )
            • Gość: Kaligula Re: Ważne, że jest 100 km autostrady IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.07.06, 23:34
              Masz racje. ale poprostu to co dzisiaj zobacyzłem w tv, to az mnie oduzyło...
              • wislok1 Re: Ważne, że jest 100 km autostrady 26.07.06, 23:51
                Reklame se robi
              • Gość: kk Re: Ważne, że jest 100 km autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 08:10
                A więc według Ciebie miał rzec: "Dziękuję Panie Leszku Millerze i Aleksandrze
                Kwaśniewski a także Panie Marku Polu za to całe dobro które zrobiliście abym
                mógł dzisiaj przeciąć wstęgę" ?????
                Chłopie pomyśl a później pisz !
                • pawel_bielsko Re: Ważne, że jest 100 km autostrady 27.07.06, 08:49
                  Podziekowac tym, ktorzy ja wybudowali. Kaczynski(ktorykolwiek) nie ruszyl palcem, aby ktorakolwiek z drog powstala. To ty pomysl czlowieku!
                • Gość: Kaligula Re: Ważne, że jest 100 km autostrady IP: *.bielsko.dialog.net.pl 27.07.06, 09:07
                  Dobrym zwyczajem by było aby zaprosic premiera poprzedniego rzadu. ostanio
                  podobna sytuacja była z powstajaca fabryka "LG". Marcinkiewicz nawet nie kiwnał
                  palcem w budowie tej fabryki ale odebrał to jako swoj sukces...!!!
                  • pieprz.kajenski Re: Ważne, że jest 100 km autostrady 27.07.06, 10:03
                    dobre zwyczaje, to wyrażenie daleko obce u naszych decydentów od lewa do prawa-
                    niestety.
                • Gość: ddd Re: Ważne, że jest 100 km autostrady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 17:01
                  > A więc według Ciebie miał rzec: "Dziękuję Panie Leszku Millerze i Aleksandrze
                  > Kwaśniewski a także Panie Marku Polu za to całe dobro które zrobiliście abym
                  > mógł dzisiaj przeciąć wstęgę" ?????

                  Nie, mógł po prostu mieć honor i nic nie mówić (nie przyjeżdżać)
            • pieprz.kajenski Re: Ważne, że jest 100 km autostrady 27.07.06, 10:01
              chciałes chyba napisać, że UE zbudowała autostradę, można rzec ;-)

              Ale fakt, faktem za komuny była niezła posucha z drogami i aż strach pomyśleć
              jakie byłyby dzisiaj drogi, gdyby nie zryw za Gierka.
              • wislok1 Tusk czy Rokita zrobiliby TO SAMO co kaczka 28.07.06, 00:38
                Politycy KAŻDEJ partii się lubią chwalić, a to czy sukces jest faktycznie ich,
                nie ma znaczenia

                PS: tak jest na całym świecie,
                nie ma co udawać
            • mcmaxim Re: Ważne, że jest 100 km autostrady 27.07.06, 11:05
              wislok1 napisał:

              > Za komuny nie zbudowali nawet centymetra autostrady ( to co np. zrobili koło
              > Bielska autostradą na pewno nie było )

              A miedzy Katowicami i Krakowem to nie jest autostrada?
              A z Katowic na Warszawe S1? Ok, autobahna to nie jest, ale droga ekspresowa... :-)

              Tak, wiem... malo... ale nie pisz, ze wcale ;-)
              • wislok1 Re: Ważne, że jest 100 km autostrady 28.07.06, 00:36
                Katowice - Kraków zbudowali przed 1989 ?
                Moim zdaniem nie

                Katowice - Warszawa to syfiasta droga
      • mcmaxim Re: Vivat cudo stwórco Kaczyński!! 27.07.06, 11:06
        Gość portalu: Nowszy napisał(a):

        > No, ale jak mawiał Miller nie ważne jak sie zaczyna, ważne jak sie kończy.
        > Parafrazując mozna powiedzieć,że nie ważne kto zaczyna i kto buduje - ważne kto
        >
        > przecina wstęgę.

        Jakze to bliskie naszemu podworku ;-)
        • nieistotne Re: Vivat cudo stwórco Kaczyński!! 01.08.06, 21:34
          "Towarzysze, Obywatele, Ludu pracujący w stolicy..."
          Łatwo przypisać sobie zasługi ludzi pracujących 22 lata , by jeden z tych
          ,co księżyc ukradli, mógł przeciąć wstęgę ...
          Co do części powyższych wypowiedzi - norma "...w tym kraju najpierw się działa
          ,a myśli się potem..."


          "Są granice , których przekroczyć nie wolno... " nawet premierowi i prezydentowi.
    • Gość: kk Ochłody na rozgrzane głowy !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.06, 08:10
      Ależ to forum pachnie PO. No taka jest polityka Panowie. Rządzi PiS i to PiS-
      owcy przecinają wstęgi, a myślicie, że Tusk czy Rokita robiliby inaczej ? Taka
      jest niestety polityka, możecie jeszcze przez kolejne lata utyskiwać a i tak to
      niczego nie zmieni. Marketing polityczny jest tożsamy z marketingiem
      przedsiębiorstw, kieruje się niemal tymi samymi zasadami w osiąganiu podobnego
      celu, więc jedynym sposobem dla konkurecji jest promowanie lepszej jakości
      produktu, a nie narzekanie, że PiS jest taki a nie inny.
      • Gość: Kaligula Marketing/moralność IP: *.bielsko.dialog.net.pl 01.08.06, 22:07
        Wystarczyło wspomniec o zasługach poprzedników, nie wszyscy maja widocznie tyle
        moralności żeby takie żeczy czynic...
        • nieistotne Jak Wolisz-Czynię : Marketing...to moje:D 01.08.06, 22:58
          Podpisać się pod Twoimi zasługami? Miło Ci będzie? Prawda jest prawdą ..acz
          różnie interpretowaną - Wejdź do antykwariatu i Przejżyj sobie podręczniki do
          hidstori - tak co 5 lat...historią manipulują rzadzący...prawdą się nie da...
          Prawda umiera z ludźmi , którzy widzieli na własne oczy... Pozdrawiam.
        • nieistotne from : Kaligula 01.08.06, 23:13
          Coś od serca z sympatii do tego co Piszesz :
          "Był Kraj, co wieki cierpień znał,
          Pieśń pismem blizn pisaną śpiewał,
          A ziemia żyzna mierzwą ciał
          Rodziła myśli jako drzewa.
          Aż powiał nad nią twardy wiatr
          I posiał w glebę plon zatruty.
          Wymarłym wielkim drzewom w ślad
          Skarlałe rodzą się kikuty..."
          (Bajka-Jacek Kaczmarski)
    • Gość: Gorol Re: Vivat cudo stwórco Kaczyński!! IP: *.bsb.vectranet.pl / 62.29.134.* 18.08.06, 23:06
      Po tej chwili radości powrót do smutnej rzeczywistości a może raczej tragicznej
      rzeczywistości. Przyznam, że nigdy nie słyszałem i nie widziałem aby przy takim
      duzym ruchu tirów,mieszkańcom Strykowa pękały ściany, stoły, spadały szklanki
      ze stołów. Wielu jest ojców sukcesu pytanie co teraz rząd na to? Bo jak sukcesy
      to tylko my ( co akurat teraz rządzą ) w razie porażki to winni są inni. Niech
      nikt już więcej nie mówi że w B-B mamy fatalne rozwiązania drogowe. Bo są w
      naszym kraju większe buble jak ten czy w takich miastach jak Warszawa, Płock
      itd.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka