Gość: lotnik
IP: *.astral.lodz.pl / *.Astral.Lodz.PL
08.08.04, 15:26
SAS w Lipcu przewiozl 2,7mlm pasazerow, to prawie tyle ile LOT w calym roku.
LOT nie moze byc nadal sredniakiem, musi sie przebic, niech zrobi wieksze
oszczednosci bo jak narazie to moze byc tylko gorzej :(
Pozdrawiam