Gość: misiorniepisior
IP: *.range86-146.btcentralplus.com
15.07.07, 13:13
Witam
Temat pomiedzy komputerami a pogoda ale w pewnym sensie lotniczy ;) Gdy
pisalem na innych forach, padaly pytania "a co to jest metar?", wiec
pomyslalem ze przyjde do Was.
Szukam wtyczki do Firefoxa wyswietlajacej metar z wybranego lotniska, niestety
nie natrafilem na cos takiego do tej pory. Moze wiecie o istnieniu takiego
dodatku? Ja niestety za maly mam mozg aby sobie wspomniany dodatek zbudowac.
Pozdrawiam
misior