Dodaj do ulubionych

SWPS - totalny bajzel :-(

IP: *.net-serwis.pl 26.08.07, 16:26
Witam
Żonka ma studiuje na SWPS psychologię.
To, co się tam dzieje z zapisami na zajęcia,
to po prostu koszmar.
Uczelnia praktycznie nie reaguje.
A chwalą się, jaka to świetną uczelnią są...
Obserwuj wątek
    • Gość: ia Re: SWPS - totalny bajzel :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 17:30
      Studiujesz może na UW? :)
      • Gość: ByF Re: SWPS - totalny bajzel :-( IP: *.net-serwis.pl 26.08.07, 18:56
        Nie.
        Kiedyś - na PW
        • Gość: Nuka Chyba nie umie korzystać z e-learningu IP: *.aster.pl 28.08.07, 08:21
          Nie wiem, co dolega twej żonie, ale czasem zamiast winić świat
          lepiej poszukać problemu w sobie. Studiuję na SWPSie i nie mam
          najmniejszych kłopotów z zapisami na zajęcia, ani ja, ani moi
          znajomi. Trzeba tylko umieć korzystać z e-learningu i
          elektronicznych systemów rejestracji.
          • Gość: ByF Re: Chyba nie umie korzystać z e-learningu IP: *.net-serwis.pl 28.08.07, 08:51
            Umie, umie :-)
            Jesteś na studiach dziennych czy zaocznych ?
            Piszę o zaocznych.
            I nie jest to indywidualny problem.
            Praktycznie wszyscy jej znajomi mają takie problemy.
            Internetowy system zapisywania się na zajęcia
            co roku sprawia problem,
            ale w tym roku to już jest przegięcie.
            Brak osoby odpowiedzialnej ze strony SWPS,
            praktycznie nie można nikogo kompetentnego znaleźć do rozmowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka