Gość: ByF IP: *.net-serwis.pl 26.08.07, 16:26 Witam Żonka ma studiuje na SWPS psychologię. To, co się tam dzieje z zapisami na zajęcia, to po prostu koszmar. Uczelnia praktycznie nie reaguje. A chwalą się, jaka to świetną uczelnią są... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ia Re: SWPS - totalny bajzel :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 17:30 Studiujesz może na UW? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ByF Re: SWPS - totalny bajzel :-( IP: *.net-serwis.pl 26.08.07, 18:56 Nie. Kiedyś - na PW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nuka Chyba nie umie korzystać z e-learningu IP: *.aster.pl 28.08.07, 08:21 Nie wiem, co dolega twej żonie, ale czasem zamiast winić świat lepiej poszukać problemu w sobie. Studiuję na SWPSie i nie mam najmniejszych kłopotów z zapisami na zajęcia, ani ja, ani moi znajomi. Trzeba tylko umieć korzystać z e-learningu i elektronicznych systemów rejestracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ByF Re: Chyba nie umie korzystać z e-learningu IP: *.net-serwis.pl 28.08.07, 08:51 Umie, umie :-) Jesteś na studiach dziennych czy zaocznych ? Piszę o zaocznych. I nie jest to indywidualny problem. Praktycznie wszyscy jej znajomi mają takie problemy. Internetowy system zapisywania się na zajęcia co roku sprawia problem, ale w tym roku to już jest przegięcie. Brak osoby odpowiedzialnej ze strony SWPS, praktycznie nie można nikogo kompetentnego znaleźć do rozmowy. Odpowiedz Link Zgłoś