dmx78
20.04.10, 20:03
Dziś ekstra mecz INTER-BARCA !!! a My w Mazowieckim mamy swoja ligę
mistrzów. Koleżanki z AFF podzieliły się wspaniałą nowiną i nowatorskim
pomysłem genialnego trenera i mentora doradców Pana Jose Wojtka Mourinho.
Nagrody to cudowne - brak kartki, żółta karta oraz super ekstra czerwona
kartka. Koleżanki wspominały, że TVN jest zainteresowany transmisją na
żywo...a na poważnie jak same karanie w super konkursie może być
motywujące??