Dodaj do ulubionych

KASODYSPONENCI ??????

03.09.09, 22:41
Co to za nowy twór??? Jak ma to działać?????
Gdzie to ma nastąpić we wszystkich oddziałach ??????
Jak sobie wyobrażacie taką pracę???
Obserwuj wątek
      • ja.i.bph Re: KASODYSPONENCI ?????? 04.09.09, 22:30
        myślę, że bardziej o to chodzi, żeby ten znudzony bezczynnością (!!!) kasjer
        odciążył przemęczonych sprzedawców w temacie zmiany danych osobowych, zleceń
        stałych, kart płatniczych itd. Bo przecież siedzimy w kasie i nic ie robimy,
        tylko liczymy pieniądze, wysyłamy alerty, dzwonimy po klientach, to jeszcze w
        wolnej chwili możemy zrobić coś więcej... A co na to pozostali kasjerzy??? A czy
        dysponenci zostaną kasjero dysponentami, czy to działa tylko w przypadku tych
        nierobów(!!!) kasjerów??? (Jestem kasjerem i często nie mam czasu zjeść nawet w
        pośpiechu śniadania, często zapierniczam po godzinach, dlatego tak mnie wkurza
        podejście do kasjerów. Brońmy się jakoś)
          • pekaosy Re: KASODYSPONENCI ?????? 06.09.09, 17:38
            Jestem ciekawa czy wszyscy dysponenci będą kasjerami. Dla mnie to żadna nowość w
            BPH byłam kasjero-dysponentem i wcale nie było źle. U nas dysponenci nic nie
            robią siedzą tylko przez 8 godzin . Do kasy cały czas kolejka, a one siedzą i
            paznokcie oglądają. I pewnie tak zostanie.
          • kajecik535 Re: KASODYSPONENCI ?????? 07.09.09, 21:01
            To prawda,w tej chwili dysponenci z mojego oddziału głównego jeżdżą
            na szkolenia kasjerskie-nas to czeka już niedługo i faktem jest,że
            Ludzie z 285 zupełnie inaczej podchodzą do tego łączenia stanowisk-dla Nich to normalka. I może dlatego podchodzą do tego spokojnie. Mam to szczęście ,że zostałam rok temu oddelegowana z 800-tki na dwa tyg.na zastępstwo (które trwa do dziś!)-wiem,że będę robiła to co teraz jako kasjer;w przeciwieństwie do moich koleżanek i
            kolegi ze
            "starego" Pekao:mimo przeszkolenia dysponentów na kasjerów będą doginali w podwójnej roli,a dysponenci nie koniecznie .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka