31.05.10, 13:06
Mam pytanie , gdyz strasznie piecze mnie odbyt kupiłam sobie czopki
od hemoroidów i przeszlo po jakichs 2 dniach i po dóch tygodniach
znów zaczęło mnie strasznie piec czy to moga byc hemoroidy czy może
coś innego? Dziękuje za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • miacasa Re: P.Kasiu 31.05.10, 14:22
      możesz mieć owsiki, pracujesz z dziećmi?
      • anulka2345 Re: P.Kasiu 31.05.10, 15:52
        nie nie pracuje z dziecmi
        • anulka2345 Re: P.Kasiu 31.05.10, 16:11
          ale mam małe dziecko które chodzi do przedsszkola
    • katarzynaoles Re: P.Kasiu 31.05.10, 22:52
      Nie podejmuję się oceny dolegliwości na odległość - to niekoniecznie
      hemoroidy. Proszę odwiedzić lekarza. Pozdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka