Dodaj do ulubionych

ANTYKONCEPCJA

IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 09.10.04, 10:36
Dziewczyny napiszcie co bierzecie. Proszę !!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: pasztetowa Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 11:04
      Ja biorę Coldrex, Fervex, a czasem Upsarin. Zależy od choroby i gorączki. A
      przd inicjacją seksualną spisałam testament.
    • Gość: viva Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 09.10.04, 11:48
      dzieki. chodzilo mi raczej o inny rodzaj leków.
      • Gość: Majka Re: ANTYKONCEPCJA IP: 80.51.236.* 09.10.04, 20:56
        Gość portalu: viva napisał(a):

        > dzieki. chodzilo mi raczej o inny rodzaj leków.

        tzn. chodzi ci o doustne, pochwowe czy też jakieś inne ??
        Masz problem to pisz konkretnie, może ktoś ci coś doradzi i podpowie.
        Nie wstydź się dziewczyno !!
    • Gość: zegor Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 22:22
      No nareszcie!Jest męski środek antykoncepcyjny!Duża szklanka rycyny-i wtedy
      myślisz tylko o własnejdupie......
      • Gość: Wacuś Re: ANTYKONCEPCJA IP: 80.51.236.* 09.10.04, 22:42
        Gość portalu: zegor napisał(a):

        > No nareszcie!Jest męski środek antykoncepcyjny!Duża szklanka rycyny-i wtedy
        > myślisz tylko o własnejdupie......

        Widzę, że znasz się na rzeczy no, no !!
        Może jeszcze opiszesz wrażenia tego doznania, bo myślę, że specyfiku tego
        próbowałeś i zapewne dupska ci nie rozerwało !!! o fetorze ewentualnym nie
        będziemy tu pisać ok. !
        • Gość: zegor Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 16:50
          Masz rację Wacusiu!Jako prawdziwy naukowiec próbowałem na sobie.Dupska mi nie
          rozerwało,ale muszę Ci się przyznać,że na wacusia musiałem uważać.....
    • Gość: xx Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 00:59
      aaaaaa
    • Gość: Mietek Re: ANTYKONCEPCJA IP: 80.51.236.* 11.10.04, 17:44
      Gość portalu: viva napisał(a):

      > Dziewczyny napiszcie co bierzecie. Proszę !!!!!

      viva z Herb napisała jak widać wyżej !!
      A co ty bierzesz "viva" ?? nie podzielisz się z nami swymi wrazeniami ?
      Coś doustnie, domacicznie, dopochwowo czy jakoś innaczej ??

      • Gość: pasztetowa Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 21:39
        Jakby się dało, to bym brała nawet dożylnie. A co do rycyny... są inne środki.
        Może lewatywa albo Forlax ?
    • Gość: xy Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 21:50
      Nie co, tylko za ile ? ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka