Gość: viva IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 09.10.04, 10:36 Dziewczyny napiszcie co bierzecie. Proszę !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pasztetowa Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 11:04 Ja biorę Coldrex, Fervex, a czasem Upsarin. Zależy od choroby i gorączki. A przd inicjacją seksualną spisałam testament. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viva Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 09.10.04, 11:48 dzieki. chodzilo mi raczej o inny rodzaj leków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Re: ANTYKONCEPCJA IP: 80.51.236.* 09.10.04, 20:56 Gość portalu: viva napisał(a): > dzieki. chodzilo mi raczej o inny rodzaj leków. tzn. chodzi ci o doustne, pochwowe czy też jakieś inne ?? Masz problem to pisz konkretnie, może ktoś ci coś doradzi i podpowie. Nie wstydź się dziewczyno !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zegor Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 22:22 No nareszcie!Jest męski środek antykoncepcyjny!Duża szklanka rycyny-i wtedy myślisz tylko o własnejdupie...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacuś Re: ANTYKONCEPCJA IP: 80.51.236.* 09.10.04, 22:42 Gość portalu: zegor napisał(a): > No nareszcie!Jest męski środek antykoncepcyjny!Duża szklanka rycyny-i wtedy > myślisz tylko o własnejdupie...... Widzę, że znasz się na rzeczy no, no !! Może jeszcze opiszesz wrażenia tego doznania, bo myślę, że specyfiku tego próbowałeś i zapewne dupska ci nie rozerwało !!! o fetorze ewentualnym nie będziemy tu pisać ok. ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zegor Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 16:50 Masz rację Wacusiu!Jako prawdziwy naukowiec próbowałem na sobie.Dupska mi nie rozerwało,ale muszę Ci się przyznać,że na wacusia musiałem uważać..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: ANTYKONCEPCJA IP: 80.51.236.* 11.10.04, 17:44 Gość portalu: viva napisał(a): > Dziewczyny napiszcie co bierzecie. Proszę !!!!! viva z Herb napisała jak widać wyżej !! A co ty bierzesz "viva" ?? nie podzielisz się z nami swymi wrazeniami ? Coś doustnie, domacicznie, dopochwowo czy jakoś innaczej ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasztetowa Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 21:39 Jakby się dało, to bym brała nawet dożylnie. A co do rycyny... są inne środki. Może lewatywa albo Forlax ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy Re: ANTYKONCEPCJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 21:50 Nie co, tylko za ile ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś