Dodaj do ulubionych

Prawa strona chodnika

IP: *.inds.pl / *.pl 14.01.05, 19:05
Dlaczego w Czestochowie wszyscy chodza pod prad a nie prawa strona chodnika?
Co by to bylo gdyby samochody rowniez jezdzily pod prad.
Obserwuj wątek
    • Gość: ya Re: Prawa strona chodnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 19:48
      hmmm to samo pytanie sobie zadawalem jak jakis glab z dziewczyna staranowal
      mnie na sciezce wzdluz Jana Pawla i cos tam niepochlebnego pod nosem mruczal
      pod moim adresem ... Widocznie teraz juz w szkole tak podstawowych rzeczy w
      czasie wycieczek na miasto nie ucza ;(
    • Gość: matka123 Re: Prawa strona chodnika IP: *.inds.pl / *.pl 14.01.05, 21:04
      Najgorzej jest w Alejach.Cymbaly chodza po angielsku i sa bardzo zdziwieni ,ze
      ktos na nich wpada idac oczywiscie prawidlowa strona chodnika.A moze mysla ,ze
      sa na jezdni, bo tam chodzi sie lewa strona.
      • Gość: Menel Re: Prawa strona chodnika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 22:46
        hehehee,najgorsi sa i tak Ci co chodza srodkiem i o kazdego musza sie otrzec

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka