Gość: Marysia 333 IP: *.inds.pl / *.pl 14.01.05, 19:05 Dlaczego w Czestochowie wszyscy chodza pod prad a nie prawa strona chodnika? Co by to bylo gdyby samochody rowniez jezdzily pod prad. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ya Re: Prawa strona chodnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 19:48 hmmm to samo pytanie sobie zadawalem jak jakis glab z dziewczyna staranowal mnie na sciezce wzdluz Jana Pawla i cos tam niepochlebnego pod nosem mruczal pod moim adresem ... Widocznie teraz juz w szkole tak podstawowych rzeczy w czasie wycieczek na miasto nie ucza ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matka123 Re: Prawa strona chodnika IP: *.inds.pl / *.pl 14.01.05, 21:04 Najgorzej jest w Alejach.Cymbaly chodza po angielsku i sa bardzo zdziwieni ,ze ktos na nich wpada idac oczywiscie prawidlowa strona chodnika.A moze mysla ,ze sa na jezdni, bo tam chodzi sie lewa strona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: Prawa strona chodnika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.05, 22:46 hehehee,najgorsi sa i tak Ci co chodza srodkiem i o kazdego musza sie otrzec Odpowiedz Link Zgłoś