Dodaj do ulubionych

Snajper na Allegro

19.03.12, 11:54
Czy orientujecie się, jak włączyć taką usługę na Allegro, że -jakby to powiedzieć - licytacja sama mi sie przypilnuje? Kilkakrotnie już zdażyło mi się, że przegrałam licytację (ja kupuję) w ostatniej chwili. Tak chyba działa Snajper ? Jakoś to się ustawia, że program nie pozwoli mi przegrać? A co, gdy ktoś inny też ma ustawioną taką opcje? Kto wtedy wygra?
Obserwuj wątek
    • dorota_11 Re: Snajper na Allegro 19.03.12, 12:07
      1. Wyszukaj snajpera wyszukiwarką.
      2. Nie jest on ulokowany w allegro, jeden snajper obsługuje różne serwisy aukcyjne.
      3. Rejestrujesz się w programie snajper, udostępniasz swoje dane do logowania w serwisach aukcyjnych.
      4. Snajper łaczy się z serwisem aukcyjnym za pomoca Twojego hasła i składa ofertę za Ciebie.
      5. Powodzenia w zakupach smile
    • pyzzi Re: Snajper na Allegro 19.03.12, 13:53
      Jak chcesz wygrać aukcję, możesz licytować bardzo wysoko, a przelicytujesz wszystkich snajperów. Strzelając kilka sekund przed zakończeniem aukcji już nie zdążą zalicytować jeszcze raz.
      A przedmiot i tak kupisz za złotówkę? więcej niż najlepszy snajper.
      Ryzyko w tym, że ktoś zrobi tak, jak Ty.
      I wtedy kupisz książkę za dwie stówy wink
    • malowanka06 Re: Snajper na Allegro 21.03.12, 17:51
      www.snajper.net/
      ktoś już pisał jak wygląda rejestracja. Ja mam ustawione strzały na 3 sek przed końcem aukcji, ustawiam na snajperze ile max chcę dać i on za mnie licytuje-99% wygranych, więc to lepsze niż dawać mega wysokiej ceny poprzez licytacje bo też możesz podnieść cenę.
      Tutaj masz 3 strzały w miesiącu gratis, dodatkowe musisz wykupić, albo sms albo przelewem-jest cennik.
      Ustawiasz i czekasz winkpowodzenia
      • misiowazona Re: Snajper na Allegro 21.03.12, 19:26
        Ale te 3 sekundy odlicza sam program Snajper? Bo jak się tam zarejestrowałam i zarządziłam pilnowanie danej aukcji, to nie przypominam sobie, by program pytał ile sekund przed końcem ma licytować. Miałam tylko podac numer aukcji... Moje próbne ustawienie nie dało mi specjalnie poznać, jak to się odbywa w praktyce, bo wygrałam aukcję jako jedyna starająca się w wyniku zwykłej licytacji na All.
        • malowanka06 Re: Snajper na Allegro 21.03.12, 19:43
          Podajesz link do aukcji, przekierowuje Cie- abyś podała kwotę maksymalną jaką chcesz dać (ją zalicytuje snajper) a niżej jest okienko po podania kiedy ma licytować, tzn ile sekund przed końcem aukcji no i zapisz strzał wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka