IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.06, 20:49
ile kosztuja bilety na Voo Voo do Paradoksu????
Obserwuj wątek
    • Gość: xx Re: VOO VOO IP: *.icis.pcz.pl 13.02.06, 22:14
      Koncertu raczej niestety nie bedzie - takie mam wiadomosci, gdyz niestety
      wypowiedziana jest umowa Stowarzyszenia Jazzowego ze starym dzierzawca i bedzie
      nowy.

      Trzeba bedzie poczekac na Voo Voo niestety.
      • Gość: fanka Re: VOO VOO IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.06, 22:56
        dzieki serdeczne... szkoooda.. pozdrawiam
    • Gość: fanka Re: VOO VOO IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 21:00
      mam nowiny! CZESTOCHOWA OBRONIONA!
      24.02.2006 - KLUB UTOPIA :)))))))
      • Gość: justyna Re: VOO VOO IP: *.brama.prenet.pl 15.02.06, 21:30
        VOO VOO to reegae czy co?
        • Gość: fanka Re: VOO VOO IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 21:35
          www.voovoo.pl/index2.html
        • Gość: xx Re: VOO VOO IP: *.icis.pcz.pl 15.02.06, 22:32
          To kultowa kapela ale z pewnoscia nie reegae :))
          • Gość: fanka Re: VOO VOO IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 23:26
            xx wiesz moze po ile bilety do utopii?
            • Gość: xx Re: VOO VOO IP: *.icis.pcz.pl 15.02.06, 23:32
              Zapomnialem sie dzisiaj spytac Mario, maja sprzedawac od weekendu.

              Ale jak na Voo Voo to jeden bilet moglbym zafundowac :)), jak mi powiesz jaki
              jest aktualny skald zespolu - szczerze.

              • Gość: fanka Re: VOO VOO IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 23:44
                Obecny skład VOO VOO tworzą: Wojciech Waglewski - kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, wokalista i producent muzyczny; Mateusz Pospieszalski - kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista i producent muzyczny; Karim Martusewicz - basista i producent muzyczny; Piotr "Stopa" Żyżelewicz - perkusista.
                • Gość: xx Re: VOO VOO IP: *.icis.pcz.pl 15.02.06, 23:58
                  Najwazniejsze jest ze bedzie Waglewski, a Mateusz to tez z pierwszego skladu.

                  Co do biletu zobowiazan dotrzymuje :)

                  roman@icis.pcz.pl
            • Gość: xx Re: VOO VOO IP: *.icis.pcz.pl 15.02.06, 23:34
              Od kilku lat juz czekam na Voo Voo :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka