ulisses_czwa
06.04.06, 14:21
Przechodząc dziś przez plac Biegańskiego mozna dostrzec montowane rusztowanie na całej długości elewacji budynku za Ratuszem... Jak widać coś się ruszyło w tej sprawie i może choc odrobinę to ważne dla mieszkańców Czestochowy miejsce zmieni się na lepsze... Poniżej przedstawiam foto jakie wykonałem przy okazji dokumentując syf w naszym mieście w szyldach i reklamach (planuje umieszczenie wielkiej galerii na www.e-czestochowa.prv.pl o czym poinformuję)
img93.imageshack.us/img93/9162/14ys2.jpg
p.s. Poniżej prezentuje odbudowywane schody przy banku, które stały zdemolowane 3 miesiące...
img132.imageshack.us/img132/8711/24qq1.jpg