Gość: kola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:04 dzisiaj widzialem ulotke mowiaca o tym ze mpk szuka kanarow co wy na to,ciekawe ile oni zarabiaja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pawel Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:11 zatrudnij sie to sie dowiesz............... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:26 bardzo smieszne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carmen Re: MPK potrzebueje kanarów IP: 87.239.176.* 14.06.06, 18:27 moj znajomy jest kanarem i dostaje 5 zl od spisanego pasazera + chyba jakas stala pensja ale nie wiem bo nie pyatalam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miśka Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:37 co do kanarów, wiem, taka maja pracę, ale widziałam kiedyś jak pani kanarzyca prześladowała nastoletniego chłopaka(gdzieś koło 15 lat miał), natomiast bardzo szybko odpusciła brak biletu starszemu, pijanemu, wyglądającemu niezbyt przyjaźnie mężczyźnie, skoro się bała, to może jakiś kursik samoobrony albo przynajmniej równe traktowanie wszystkich?? hę?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:42 czy ktos cos moze jeszcze powiedziec na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 19:01 :) a ja tam lubie kanarki jest tak jeden przystojny wyskoi co jezdzi zawsze z takim niskim z brudka.znaci ich?????moze ktos powie mi jak maja na imie.bo ja sie wstydze tak podejsc i poprostu zapytac.zawsze sa bardzo mili i uprzemi.dziendobry dziekuje itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: omnipotentny Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.cn.com.pl / *.cn.com.pl 14.06.06, 19:19 ja też znam jedną - nazywam ją ''kobieta z brodą'' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gyfhg Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 19:56 ht Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ostrożnym być Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 22:20 A jak spiszesz kogoś, kogo "spisać nie powinneś" to potem będziesz sie bał wychodzić na miasto :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pop Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 09:42 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghlhjl Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 10:30 A czemu oni spisuja lidzi ktorzy wracaja z bagazem nie maja biletu za niego a na siebie maja? Czemu spisuja matke z dzieckiem? dziecko widac na "gole" oko ze chodzi do podstawowki gora 2 klasa a nie ma na dziecko legitymacji i czemu ja spisuja? A czemu jeden z drugim nie podejdzie do pijanego dziadka ktory smierdzi na odleglosc 20metrow? Czemu nie podjeda do grupki wyrostkow troche szerszych w barkach i lepiej zbudowanych? Potrafia tylko wyciagac kase! nic wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ups Hmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 11:16 Czy ty jesteś tępa strzała czy tylko tak wyglądasz.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fdhfhd Re: Hmmm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 11:38 Slownictwo to ty masz bogate kolego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 11:54 chyba ludzie zaczynaja ich lubic bo taki maly odzew jest na tem watek. Odpowiedz Link Zgłoś