Dodaj do ulubionych

MPK potrzebueje kanarów

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:04
dzisiaj widzialem ulotke mowiaca o tym ze mpk szuka kanarow co wy na
to,ciekawe ile oni zarabiaja.
Obserwuj wątek
    • Gość: pawel Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:11
      zatrudnij sie to sie dowiesz...............
      • Gość: kola Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:26
        bardzo smieszne
        • Gość: carmen Re: MPK potrzebueje kanarów IP: 87.239.176.* 14.06.06, 18:27
          moj znajomy jest kanarem i dostaje 5 zl od spisanego pasazera + chyba jakas stala pensja ale nie wiem bo nie pyatalam
    • Gość: miśka Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:37
      co do kanarów, wiem, taka maja pracę, ale widziałam kiedyś jak pani kanarzyca
      prześladowała nastoletniego chłopaka(gdzieś koło 15 lat miał), natomiast bardzo
      szybko odpusciła brak biletu starszemu, pijanemu, wyglądającemu niezbyt
      przyjaźnie mężczyźnie,
      skoro się bała, to może jakiś kursik samoobrony albo przynajmniej równe
      traktowanie wszystkich?? hę??
      • Gość: kola Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:42
        czy ktos cos moze jeszcze powiedziec na ten temat
    • Gość: ania Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 19:01
      :)
      a ja tam lubie kanarki jest tak jeden przystojny wyskoi co jezdzi zawsze z
      takim niskim z brudka.znaci ich?????moze ktos powie mi jak maja na imie.bo ja
      sie wstydze tak podejsc i poprostu zapytac.zawsze sa bardzo mili i
      uprzemi.dziendobry dziekuje itd.
      • Gość: omnipotentny Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.cn.com.pl / *.cn.com.pl 14.06.06, 19:19
        ja też znam jedną - nazywam ją ''kobieta z brodą''
    • Gość: gyfhg Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 19:56
      ht
    • Gość: ostrożnym być Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 22:20
      A jak spiszesz kogoś, kogo "spisać nie powinneś" to potem będziesz sie bał
      wychodzić na miasto :]
    • Gość: pop Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 09:42
      :)
      • Gość: ghlhjl Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 10:30
        A czemu oni spisuja lidzi ktorzy wracaja z bagazem nie maja biletu za niego a na
        siebie maja? Czemu spisuja matke z dzieckiem? dziecko widac na "gole" oko ze
        chodzi do podstawowki gora 2 klasa a nie ma na dziecko legitymacji i czemu ja
        spisuja? A czemu jeden z drugim nie podejdzie do pijanego dziadka ktory smierdzi
        na odleglosc 20metrow? Czemu nie podjeda do grupki wyrostkow troche szerszych w
        barkach i lepiej zbudowanych? Potrafia tylko wyciagac kase! nic wiecej
        • Gość: Ups Hmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 11:16
          Czy ty jesteś tępa strzała czy tylko tak wyglądasz..
          • Gość: fdhfhd Re: Hmmm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 11:38
            Slownictwo to ty masz bogate kolego
    • Gość: kola Re: MPK potrzebueje kanarów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 11:54
      chyba ludzie zaczynaja ich lubic bo taki maly odzew jest na tem watek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka