Dodaj do ulubionych

17.09.06 Żarecka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 17:00
Czy ktoś może wie coś na temat zdarzenia które mialo miejsce w niedziel kiedy to na koniec ul. Żareckiej (tej po stronie huty) pojechaly 3 jednostki straży pożarnej,karetka i radiowóz policji??? Może redakcja zajeła by się tą sprawą ???
Obserwuj wątek
    • Gość: xxl Re: 17.09.06 Żarecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 19:26
      Pracuję niedaleko remizy na Strażackiej. Co pewien czas słyszę wyjeżdżające
      wozy. Jeżeli Gazeta chciałaby cynk o każdym takim wyjeździe, to służę pomocą.
      Proponuję również, aby osoby mieszkające w pobliżu pogotowia ratunkowego i
      policji, też dawały cynk redakcji o wyjeżdżających wozach.
      Redakcja będzie miała wtedy roboty po pachy.... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka