Gość: MRb3
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.09.06, 17:00
Czy ktoś może wie coś na temat zdarzenia które mialo miejsce w niedziel kiedy to na koniec ul. Żareckiej (tej po stronie huty) pojechaly 3 jednostki straży pożarnej,karetka i radiowóz policji??? Może redakcja zajeła by się tą sprawą ???