IP: 80.54.170.* 14.10.06, 21:20
Hej. Czy ktos mi moze powiedziec cos o szkołach callana? Mam na mysli ta na
Kopernika albo na Nowowiejskiego? Dzieki wielkie, pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: d Re: Callan? IP: 212.87.241.* 15.10.06, 15:04
      jesli zalezy Ci tylko na dobrejwymowie i porozumieniu sie, to okej, ale jesli
      chcesz do szkoly - troche gramatyki, itp. to lepiej idz na inny kurs.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka