Gość: alk IP: 80.54.170.* 14.10.06, 21:20 Hej. Czy ktos mi moze powiedziec cos o szkołach callana? Mam na mysli ta na Kopernika albo na Nowowiejskiego? Dzieki wielkie, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: d Re: Callan? IP: 212.87.241.* 15.10.06, 15:04 jesli zalezy Ci tylko na dobrejwymowie i porozumieniu sie, to okej, ale jesli chcesz do szkoly - troche gramatyki, itp. to lepiej idz na inny kurs. Odpowiedz Link Zgłoś