Gość: zxc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 20:29 jw. nowy do 18kg nie drogi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rada Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.06, 21:28 kupuj gdzie chcesz, byle nie w supermarkecie i kup sobie nowy a nie jakiś używany z drugiej ręki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mina Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 22:21 Na Rynku Wieluńskim jest sklep z akcesoriami dla dzieci. Bardzo duży wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
mikita10 Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? 27.11.06, 12:10 Ja kupiłam w sklepie inernetowym, na początku zamówiłam w tym sklepie na Rynku Wieluńskim, ale po tym jak czekałam miesiąc na wybrany kolor (bezskutecznie) to zamówiłam w calineczce, zapłaciłam 50 zł mniej niż po targach w berbeciu plus gratis zabawka Tiny Love za ok. 100zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fobka Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:19 ja kupiałm taki do 18 kilo z wkładką dla niemowlaka w Domu Dziecka w Alejach. Kosztopwał ok 180 zł półtora roku temu. Firma prawdopodobnie Renopol z Poraja model Niania. Polecam jeszcze Renoluxy. Duży wybór jest na 1 czy 3 maja tak jak firma Limar w bramie. Tyle że te są droższe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:47 w Deltimie na wyczerpach. służy na długo, bo jest 3-funkcyjny. najpierw ze stelażem lekko pochylony (jak nosidełko),potem zwykły fotelik (już bez stelarza), a na koniec może zostać samo siedzisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gagata Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.33.inds.pl 27.11.06, 21:34 Ja nabyłam na ul. Maja (też nigdy nie pamiętam czy to jest 1 Maja czy 3 Maja). Z tym, że nigdzie indziej się nie orientowałam. Duży wybór, i mają tam nie tylko Renolux`a (są też tańsze). Kupowałam pół roku temu. Odpowiedz Link Zgłoś
mikita10 Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? 28.11.06, 07:49 Przerażacie mnie troszkę, kupujecie samochód za grube tysiące, a później jak najtańszy fotelik. Osobiście wolę nie kupić ciuchów, zabawek itp itd, ale chyba nie kupiłabym fotelika bez jakiegokolwiek atestu, byle tylko najtańszego. Nie twierdzę, że delim, czy renolux jest zły, ale sprawdzie sobie testy Adaca, nigdy żaden z tych fotelików, nie wspominając o tańszych nie był porządnie testowany. Możecie teraz na mnie naskoczyć o "powszechnie panującej biedzie", ale ja dookoła widzę samochody z super ubranymi rodzicami i dziećmi w bylejakich fotelikach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fobka Do Mikita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 08:25 Słuchaj mnie osobiście przerażają rodzice którzy kupią fotelik i nie zapinają dziecku pasów albo dziecko i tak podróżuje na kolanach mamusi z przodu, lub wersja równie zła jazda w ogóle bez fotelika. Po co kupowali, bo ja wyszłam z założenia, że skoro kupuję fotelik to po to by dziecko w nim jeździło i było choć trochę bezpieczne. Jeśli chodzi o te wszystkie testy itp... trzeba do tego podchodzić z dużą racjonalnością, bo to że te czy tamte fotele nie są wyszczególnione gdzieś tam to nie oznacza ,że są złe. Mogły w ogóle nie brać udziału w takich testach. Ponad to każdy fotelik wypuszczony na ranek ma jakieś atesty itp... I jeszcze jedna sprawa kto tu powiedział, że kupił jakiś drogi samochód. Nikt. I nikt nie powiedział, że chce kupić najtańszy fotelik- tylko w miarę tani. Najtańsze są w marketach albo używane na aukcjach. Osobiście sprzedałam jeden foteli poprzez aukcję i naprawdę był bezwypadkowy itp... ale czy wierzyć innym.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fobka Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:03 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=26796365&v=2&s=0 Foteliki po testach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fobka teraz zauważyłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:09 że mój fotelik plus renolux przeszły testy ADAC i OEAMTC i chyba nie jest tak najgorzej skoro fotelik za 180 zł był poddanym tym testą i wypadł podobnie jak foteliki droższe od niego. LINK do strony: fotelik.info/testy/szukaj7-0.php//ocena/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
mikita10 Re: do fobki 28.11.06, 09:45 Chyba podałaś zły link, bo na tej stronie nie ma ani słowa o fotelikach Renoluxa. Dla mnie nie jest to temat do dyskusji, tu chodzi o bezpieczeństwo dziecka, wiadomo, że jak jest wypadek to czasami żadne super foteliki nie pomogą, ale czasami MOGĄ pomóc, a ja wolę nie zastanawiać się później co by było gdyby. Każdy robi jak uważa, chcesz to kupujesz droższy, nie to tańszy fotelik. To jest indywidualna decyzja, nie ma tu nakazów. Ja wybrałam dobry fotelik, nie z tych najlepszych, bo te w Częstochowie były nie do obejrzenia,a nie chciałam kupować w ciemno, bez posadzenia w nim dziecka. Czasami żałuję, że nie pojechałam na Śląsk, obejrzeć tych "najbezpieczniejszych" fotelików. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zxc Re: do fobki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 17:34 fotelik ma byc na prezent a nie zawsze cena idzie w parze z jakościa?! osobiscie mam juniora z babydreams-u i miedzy jednym a drugim sklepem różnica wynosiła 55zł. co Ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
tata3dzieci dobry sklep jest na rakowie odnarodzin 29.01.14, 20:50 Zadajmy sobie pytanie po co nam fotelik? a) by nie płacić mandatu b) by zapewnić bezpieczeństwo dziecku w razie "w" Jeżeli kupujemy dla wersji a najtaniej jest w hipermarketach można kupić fotelik za kilkanaście złotych. Jeżli wersja b najlepiej iśc do dużego sklepu gdzi ejesst wybór, poczytać wcześniej testy, koniecznie przymierzyć dziecko do fotelika i fotelik do samochodu. w Częstochowie najwiekszy wybór jest w sklepie odnarodzin od kiedy sie przenieśli na raków. U producentów bym nie kupił bo co mają polecić jak nie swój import:) Odpowiedz Link Zgłoś