Dodaj do ulubionych

Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 20:29
jw. nowy do 18kg nie drogi?
Obserwuj wątek
    • Gość: rada Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.06, 21:28
      kupuj gdzie chcesz, byle nie w supermarkecie i kup sobie nowy a nie jakiś
      używany z drugiej ręki
    • Gość: mina Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 22:21
      Na Rynku Wieluńskim jest sklep z akcesoriami dla dzieci. Bardzo duży wybór.
      • mikita10 Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? 27.11.06, 12:10
        Ja kupiłam w sklepie inernetowym, na początku zamówiłam w tym sklepie na Rynku
        Wieluńskim, ale po tym jak czekałam miesiąc na wybrany kolor (bezskutecznie) to
        zamówiłam w calineczce, zapłaciłam 50 zł mniej niż po targach w berbeciu plus
        gratis zabawka Tiny Love za ok. 100zł.
    • Gość: fobka Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:19
      ja kupiałm taki do 18 kilo z wkładką dla niemowlaka w Domu Dziecka w Alejach.
      Kosztopwał ok 180 zł półtora roku temu. Firma prawdopodobnie Renopol z Poraja
      model Niania. Polecam jeszcze Renoluxy. Duży wybór jest na 1 czy 3 maja tak jak
      firma Limar w bramie. Tyle że te są droższe.
      • Gość: Ania Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.06, 14:47
        w Deltimie na wyczerpach. służy na długo, bo jest 3-funkcyjny. najpierw ze
        stelażem lekko pochylony (jak nosidełko),potem zwykły fotelik (już bez
        stelarza), a na koniec może zostać samo siedzisko.
        • Gość: gagata Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.33.inds.pl 27.11.06, 21:34
          Ja nabyłam na ul. Maja (też nigdy nie pamiętam czy to jest 1 Maja czy 3 Maja). Z
          tym, że nigdzie indziej się nie orientowałam.
          Duży wybór, i mają tam nie tylko Renolux`a (są też tańsze).
          Kupowałam pół roku temu.
          • mikita10 Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? 28.11.06, 07:49
            Przerażacie mnie troszkę, kupujecie samochód za grube tysiące, a później jak
            najtańszy fotelik. Osobiście wolę nie kupić ciuchów, zabawek itp itd, ale chyba
            nie kupiłabym fotelika bez jakiegokolwiek atestu, byle tylko najtańszego.
            Nie twierdzę, że delim, czy renolux jest zły, ale sprawdzie sobie testy Adaca,
            nigdy żaden z tych fotelików, nie wspominając o tańszych nie był porządnie
            testowany.
            Możecie teraz na mnie naskoczyć o "powszechnie panującej biedzie", ale ja
            dookoła widzę samochody z super ubranymi rodzicami i dziećmi w bylejakich
            fotelikach.
            • Gość: fobka Do Mikita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 08:25
              Słuchaj mnie osobiście przerażają rodzice którzy kupią fotelik i nie zapinają
              dziecku pasów albo dziecko i tak podróżuje na kolanach mamusi z przodu, lub
              wersja równie zła jazda w ogóle bez fotelika. Po co kupowali, bo ja wyszłam z
              założenia, że skoro kupuję fotelik to po to by dziecko w nim jeździło i było
              choć trochę bezpieczne.
              Jeśli chodzi o te wszystkie testy itp... trzeba do tego podchodzić z dużą
              racjonalnością, bo to że te czy tamte fotele nie są wyszczególnione gdzieś tam
              to nie oznacza ,że są złe. Mogły w ogóle nie brać udziału w takich testach.
              Ponad to każdy fotelik wypuszczony na ranek ma jakieś atesty itp...
              I jeszcze jedna sprawa kto tu powiedział, że kupił jakiś drogi samochód. Nikt.
              I nikt nie powiedział, że chce kupić najtańszy fotelik- tylko w miarę tani.
              Najtańsze są w marketach albo używane na aukcjach. Osobiście sprzedałam jeden
              foteli poprzez aukcję i naprawdę był bezwypadkowy itp... ale czy wierzyć
              innym....
            • Gość: fobka Re: Gdzie mozna kupic fotelik samochodowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:03
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=26796365&v=2&s=0
              Foteliki po testach :-)
            • Gość: fobka teraz zauważyłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 09:09
              że mój fotelik plus renolux przeszły testy ADAC i OEAMTC i chyba nie jest tak
              najgorzej skoro fotelik za 180 zł był poddanym tym testą i wypadł podobnie jak
              foteliki droższe od niego. LINK do strony:
              fotelik.info/testy/szukaj7-0.php//ocena/index.html
              • mikita10 Re: do fobki 28.11.06, 09:45
                Chyba podałaś zły link, bo na tej stronie nie ma ani słowa o fotelikach
                Renoluxa.

                Dla mnie nie jest to temat do dyskusji, tu chodzi o bezpieczeństwo dziecka,
                wiadomo, że jak jest wypadek to czasami żadne super foteliki nie pomogą, ale
                czasami MOGĄ pomóc, a ja wolę nie zastanawiać się później co by było gdyby.

                Każdy robi jak uważa, chcesz to kupujesz droższy, nie to tańszy fotelik. To
                jest indywidualna decyzja, nie ma tu nakazów.
                Ja wybrałam dobry fotelik, nie z tych najlepszych, bo te w Częstochowie były
                nie do obejrzenia,a nie chciałam kupować w ciemno, bez posadzenia w nim dziecka.
                Czasami żałuję, że nie pojechałam na Śląsk, obejrzeć
                tych "najbezpieczniejszych" fotelików.
                • Gość: zxc Re: do fobki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.06, 17:34
                  fotelik ma byc na prezent a nie zawsze cena idzie w parze z jakościa?!
                  osobiscie mam juniora z babydreams-u i miedzy jednym a drugim sklepem różnica
                  wynosiła 55zł. co Ty na to?
                  • tata3dzieci dobry sklep jest na rakowie odnarodzin 29.01.14, 20:50
                    Zadajmy sobie pytanie po co nam fotelik?
                    a) by nie płacić mandatu
                    b) by zapewnić bezpieczeństwo dziecku w razie "w"

                    Jeżeli kupujemy dla wersji a najtaniej jest w hipermarketach można kupić fotelik za kilkanaście złotych.
                    Jeżli wersja b najlepiej iśc do dużego sklepu gdzi ejesst wybór, poczytać wcześniej testy, koniecznie przymierzyć dziecko do fotelika i fotelik do samochodu.
                    w Częstochowie najwiekszy wybór jest w sklepie odnarodzin od kiedy sie przenieśli na raków.
                    U producentów bym nie kupił bo co mają polecić jak nie swój import:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka