Gość: seul IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 17:48 co sadzicie o tej dzielnicy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lisieniec Re: lisiniec 09.03.07, 18:37 jedna z kilku która jest przyjazna jesli chodzi o mieszkanie na niej cisz i spokój oraz niedaleko bałtyk adriatyk:):)szkoda tylko ze jak wszedzie pełno smieci poza tym dobrze sie jezdzi na rowerze i zwiedza bunkry, poza tym dzielnica az dwóch cmentarzy, podobno bogaczy nio ale mi sie tutaj dobrz mieszka na lisincu sa dobre imprezy:):):):) Odpowiedz Link Zgłoś