IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 17:48
co sadzicie o tej dzielnicy?
Obserwuj wątek
    • lisieniec Re: lisiniec 09.03.07, 18:37
      jedna z kilku która jest przyjazna jesli chodzi o mieszkanie na niej cisz i spokój oraz niedaleko bałtyk adriatyk:):)szkoda tylko ze jak wszedzie pełno smieci poza tym dobrze sie jezdzi na rowerze i zwiedza bunkry, poza tym dzielnica az dwóch cmentarzy, podobno bogaczy nio ale mi sie tutaj dobrz mieszka na lisincu sa dobre imprezy:):):):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka