Gość: ciekawa
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.03.07, 21:25
jestem ciekawa czy ktos z forumowiczow pracuje w tej firmie bo zastanawiam sie
nad zlozeniem oferty jesli tak jakie panuja tam warunki placowe itp a i gdzie
odbywaja sie rozmowy kwalifikacyjne z gory dziekuje:)