agaipawel12345 07.05.09, 18:52 j.w ale nie mam kasy na budowe malego domku maly czyli parterowy niepodpiwniczony bez poddasza,kiedys uzbieram ale chyba na stare lata--((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Re: mam dzialke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 19:21 na dobry poczatek wystarczy. Nie da sie miec wszystkiego odrazu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cz-wa Re: mam dzialke IP: *.196.107.54.threembb.co.uk 07.05.09, 19:43 chwalisz sie czy żalisz ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: mam dzialke IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.09, 20:02 a mnie koło pędzla ćwoku lata to co masz !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muzara Re: mam dzialke IP: *.2.141.164.tvksmp.pl 07.05.09, 20:08 a może chcesz ja sprzedać? Odpowiedz Link Zgłoś