Dodaj do ulubionych

mam dzialke

07.05.09, 18:52
j.w ale nie mam kasy na budowe malego domku maly czyli parterowy
niepodpiwniczony bez poddasza,kiedys uzbieram ale chyba na stare
lata--(((
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: mam dzialke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 19:21
      na dobry poczatek wystarczy. Nie da sie miec wszystkiego odrazu.
    • Gość: cz-wa Re: mam dzialke IP: *.196.107.54.threembb.co.uk 07.05.09, 19:43
      chwalisz sie czy żalisz ???
      • Gość: .. Re: mam dzialke IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.09, 20:02
        a mnie koło pędzla ćwoku lata to co masz !!
    • Gość: muzara Re: mam dzialke IP: *.2.141.164.tvksmp.pl 07.05.09, 20:08
      a może chcesz ja sprzedać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka