gosiapisz 29.05.09, 19:33 czy może ktoś wie kiedy w najbliższym czasie będzie cyrk w Częstochowie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jmk Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 21:13 III- Aleja NMP , Plac Dr Biegańskiego- masz tutaj CYrk całoroczny !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olga11119 Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: 94.254.183.* 29.05.09, 22:20 Troche sie spozniłas, cyrk był w tym miesiacu juz 2 razy w naszym miescie ( na północy i na Wolnosci) wiec chyba niepredko przyjedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odleć wreszcie Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 22:55 Cyrk w Częstochowie zainstalowany jest na stałe, róg Sląskiej i Waszyngtona. Słynie z niebywałej obsady clownów, nawet festiwal sztuki cyrkowej w Monaco może nam pozazdrościć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 08:32 Od poniedziałku rozpoczyna występy "nowy cyrk" w tej WSI- przyjdź na skrzyżowanie Krakowskiej-DK-1 i Rejtana, - festiwal cyrków będzie w sierpniu jak nadciągna hordy pielgrzymów i paraliż WIOCHY będzie Totalny !!! Panowie policjanci będą ustawiali zielone dla tej stonki- TAK JAK W POPRZEDNICH LATACH????? Może Schetyna zaostrzy i wydłuży a najlepiej WSRZYMA WSZELKIE kursy dla pielgrzymkowych wodzirejów i dopływ stonki zostanie zachamowany!!!!! Apel do min. Schetyny!! zAKAZAĆ WSZELKICH PIELGRZYMEK PO DROGACH PUBLICZNYCH- NIECH KILOMETRY TŁUKĄ ŁAŻĄC WOKÓŁ KOŚCIOŁOW MIEJSCA MAJĄ TAM OD CHOLERY!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAZIK Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.09, 11:01 pO CO W CZESTOCHOWIE CZEKAC AZ PRZYJEDZIE CYRK CYRK JEST CODZIENNIE WYSTARCZY ISC DO URZEDU DO ZUSU COS ZALATWIC TAM JEST DOPIERO CYRK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Do jmk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.09, 13:13 Dlaczego piszesz WIOCHY ,Ty szczurze blokowy wciśnięty w klatkę slamsu nie masz pojęcia o życiu na wsi żyjesz stereotypem ,większość takich blokowych szczurów zalewa naszą wieś która tempem i standartem życia przewyższyła wegetację życia w mieście.Chyba że mamusia jeszcze płaci czynsz i gotuje obiadki a ty fruwasz jak niebieski ptaszek ,ale kiedyś dopadnie cię to wspaniałe życie. Odpowiedz Link Zgłoś