Dodaj do ulubionych

cyrk w Częstochowie-kiedy?

29.05.09, 19:33
czy może ktoś wie kiedy w najbliższym czasie będzie cyrk w
Częstochowie?
Obserwuj wątek
    • Gość: jmk Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 21:13
      III- Aleja NMP , Plac Dr Biegańskiego- masz tutaj CYrk całoroczny !!!
      • Gość: olga11119 Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: 94.254.183.* 29.05.09, 22:20
        Troche sie spozniłas, cyrk był w tym miesiacu juz 2 razy w naszym miescie ( na
        północy i na Wolnosci) wiec chyba niepredko przyjedzie.
    • Gość: odleć wreszcie Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 22:55
      Cyrk w Częstochowie zainstalowany jest na stałe, róg Sląskiej i Waszyngtona.
      Słynie z niebywałej obsady clownów, nawet festiwal sztuki cyrkowej w Monaco może
      nam pozazdrościć.
      • Gość: jmk Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.09, 08:32
        Od poniedziałku rozpoczyna występy "nowy cyrk" w tej WSI- przyjdź na skrzyżowanie Krakowskiej-DK-1 i Rejtana, - festiwal cyrków będzie w sierpniu jak nadciągna hordy pielgrzymów i paraliż WIOCHY będzie Totalny !!!
        Panowie policjanci będą ustawiali zielone dla tej stonki- TAK JAK W POPRZEDNICH LATACH?????
        Może Schetyna zaostrzy i wydłuży a najlepiej WSRZYMA WSZELKIE kursy dla pielgrzymkowych wodzirejów i dopływ stonki zostanie zachamowany!!!!!

        Apel do min. Schetyny!!
        zAKAZAĆ WSZELKICH PIELGRZYMEK PO DROGACH PUBLICZNYCH- NIECH KILOMETRY TŁUKĄ ŁAŻĄC WOKÓŁ KOŚCIOŁOW MIEJSCA MAJĄ TAM OD CHOLERY!!
        • Gość: KAZIK Re: cyrk w Częstochowie-kiedy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.09, 11:01
          pO CO W CZESTOCHOWIE CZEKAC AZ PRZYJEDZIE CYRK CYRK JEST CODZIENNIE
          WYSTARCZY ISC DO URZEDU DO ZUSU COS ZALATWIC TAM JEST DOPIERO CYRK
        • Gość: aga Re: Do jmk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.09, 13:13
          Dlaczego piszesz WIOCHY ,Ty szczurze blokowy wciśnięty w klatkę slamsu nie masz
          pojęcia o życiu na wsi żyjesz stereotypem ,większość takich blokowych szczurów
          zalewa naszą wieś która tempem i standartem życia przewyższyła wegetację życia w
          mieście.Chyba że mamusia jeszcze płaci czynsz i gotuje obiadki a ty fruwasz jak
          niebieski ptaszek ,ale kiedyś dopadnie cię to wspaniałe życie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka