Dodaj do ulubionych

Imprezki u Chodupa

15.04.04, 16:38
Kto bywał za imprezkach u Chodupa?
Obserwuj wątek
    • Gość: Uczestnik Re: Imprezki u Chodupa IP: *.inteko.com.pl 16.04.04, 13:59
      Byłem raz. Było przyjemnie i fajnie pobiesiadować.
      • evitka27 Re: Imprezki u Chodupa 20.04.04, 09:19
        Moje pytanie pojawiło sie na tym forum, bo sporo jest wypowiedzi na temat tego
        nauczyciela (chyba przesadził ze znecaniem się nad uczniami a raczej
        uczennicami....). Wiem, ze urządzał sobie imprezki i pił alkohol z uczniami.
        Nie mam już nastu lat i oceniam to "zjawisko" jako coś przerażającego. Takich
        jak on trzeba odizolować od reszty społeczeństwa.
        • Gość: As Re: Imprezki u Chodupa IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 10:17
          odizolować to Ciebie trzeba - jeżeli uznawał że są na tyle dojrzali to tylko i
          wyłącznie sprawa uczniów i jego - czy tak samo przerażasz się tym że np. we
          Francji dzieci piją do obiadu wino z rodzicami???, rodzica są potworami bo
          rozpijają dzieci???, trochę realizmu w spojrzeniu na świat nie zaszkodziłoby Ci
          • Gość: Do Asa Re: Imprezki u Chodupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 12:08
            A ty tam pewnie byłeś i nadstawiałes tyłka. I jak było?
            • Gość: As Re: Imprezki u Chodupa IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 13:58
              Dziecko przeczytaj dokładnie treść, a dopiero później bierz się do wypowiedzi -
              infantylnej zresztą. Gwoli wyjaśnienia (o ile wstanie jesteś to pojąć)-
              ustosunkowałem się merytorycznie do odpowiedzi evitki (czy jakoś tam) - nie
              wnikająć kim jest Chodup ani też nie oceniając - ach i nie byłem na żadnej
              imprezce u p. Chodupa, nie mam w przeciwieństwie do Ciebie homofobii (jak nie
              wiesz co to znaczy polecam lekturę słownika, takiej grubej książki w której
              objaśniają znaczenie wyrazów) - powodzenia w edukacji :>
              • Gość: Do Asa Re: Imprezki u Chodupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 17:19
                Po pierwsze- po co w ogóle się wypowiadasz na temat, o którym nie masz bladego
                pojęcia???. I po co wspominasz o homofobii- czy ktoś wcześniej wspomniał o
                homoseksualistach? Ups, a może ktoś właśnie został urażony w bardzo wrażliwą
                strunę? Edukacja przydałaby się komuś takiemu jak ty.
                • Gość: rozsądek Re: Imprezki u Chodupa IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.04.04, 17:41
                  wiesz co, zniknij z tego forum. Twój przedostani post zupełnie cie
                  dyskwalifikuje. Tutaj obowiązuje jednak pewien poziom. Albo rozmawiamy na
                  pozoiomie, albo w łajnie. Ty wybrales to drugie, wiec zegnam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka