Gość: tomasz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.01.11, 15:37
poszukuje pracownikow do montazu wiezb dachowych i ukladania dachowki.praca w okolicach warszawy od polowy lutego.zainteresowanych prosze o kontakt na emaila odpowiem w ciagu 2tyg.
e-mail.tomasz-raipoaho@wp.pl