IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.12, 08:45
To co z tym golfem w Ciechanowie, kiedy w końcu rusza ten symulator?
Obserwuj wątek
    • Gość: tiger Re: golf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 23:14
      W lato gra się w golfa na prawdziwym polu, a nie na symulatorach jakichś. Pewnie otworzą około zimy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka