IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.12, 22:13
Witam chciałbym sprzedać książki o tematyce fantastyka czy jest gdzieś miejsce w Ciechanowie gdzie mogę takową rzecz zrobić ?
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Książki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 23:41
      Sprzedać? Wątpię, żeby ktokolwiek kupił. Ja rzadko w księgarni kupuję, bo wolę iść do biblioteki. Może oddaj właśnie tam?
      • Gość: Dzony Re: Książki IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.12, 23:44
        A wiesz może ile mógłbym dostać za książkę w bardzo dobrym stanie ?
        • Gość:    . Re: Książki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.12, 00:04
          A ja chce kupić Pana Samochodzika do czytania na wakacje. Niech ktoś otworzy antykwariat. Komis rtv też by się przydał szukam sprzętu Unitra i Radmor z lat 80-90.
    • Gość: zainteresowana Re: Książki IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 17:48
      Czy mógłbyś wymienić chociaż niektórych autorów lub, ewentualnie, tytuły?
      • Gość: Dzony Re: Książki IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 06:06
        Oczywiście, Andrzej Sapkowski saga o wiedźminie, Andrzej Pilipuk Zbiór opowiadań o Jakubie Wędrownyczu, P.B Baccalario Century, Joseph Delaney Kroniki Wardstone, John Flanagan Zwiadowcy i wiele innych jeśli chcesz coś więcej wiedzieć napisz 883620850
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka