Dodaj do ulubionych

AUTO-MOLEDA

IP: *.180.245.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.08.12, 12:08
Co sadzicie o AUTO-MOLEDA i jej włascicielu?
Obserwuj wątek
    • Gość: kierowca Re: AUTO-MOLEDA IP: *.xdsl.centertel.pl 21.08.12, 16:59
      To samo co i TY?:))
      • Gość: gos Re: AUTO-MOLEDA IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.12, 20:22
        Burak-naciagacz
    • Gość: gość Re: AUTO-MOLEDA IP: *.205.53.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.08.12, 10:01
      Jest tylko przykrywką
      • Gość: gosc Re: AUTO-MOLEDA IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.12, 16:56
        cwaniak a najdrozszy w ciechanowie poszukaj prywatnie lakiernika co po godzinkach dłubie okładniejsi sąi nie drodzy
        • Gość: ma Re: AUTO-MOLEDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.12, 19:29
          bardzo dobrze umie... liczyć kasę. I tylko to.
    • Gość: gosssscccc Re: AUTO-MOLEDA IP: *.180.176.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.09.12, 21:28
      A JAKI MARNY Z WYGLADU I FLEJA
      • Gość: klijent Re: AUTO-MOLEDA IP: 213.199.253.* 06.09.12, 22:59
        chciałem pomalować 2 dzwi i zderzak w aucie 10 letnim koszt 8tys zł mówie auto warte 6 tys zł pan przesadza --odpowiedź /buraka/ to na złom a nie do mnie.Pojechałem do innego lakiernika koszt 280 zł za element czyli ustaliłem 700 zł.Super pomalował.Sorry nie polecam właściel brudny,widać mało inteligentny,taki polak co złapał troche roboty i pan,,,,,, nie polecam same zachowanie tego pana to żygać sie chce--
        • Gość: ... Re: AUTO-MOLEDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 00:56
          Doliczyl pewnie szpachle na dziurska i zadoscuczynienie za kontakt z takim polglowkiem...
          A ty powinienes zazadac od szkoly odszkodowania za zmarnowane lata.
        • Gość: ohohoho Re: AUTO-MOLEDA IP: *.147.187.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.09.12, 05:17
          Jaruś! A jak tam Twoj salon? Dycha jeszcze? (co do niedomytych właścicieli.. znalazłoby się jeszcze paru, nieprawdaż ;)
          • Gość: Kolega po fachu Re: AUTO-MOLEDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 08:00
            Panie Moleda,na pana miejscu zgłosił bym tego nie wyedukowanego pod względem pisowni pod nikiem klient do prokuratury za zniesławienie. Mamy wolny rynek i każdy naprawia samochód tam gdzie sam zdecyduje.Jeśli cena nie odpowiada to jedno słowo ,,dziękuję'' rozwiązuje temat.
            Forum nie jest do oczerniania ludzi tym bardziej ze taki gość ,,Klijent"" myśli że jest anonimowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka