IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.13, 10:11
Witajcie mam pytanie gdzie w Ciechanowie lub okolicach można zrobić sobie kolczyk w języku? Wiem że w Visage'u można ale tam nie pójdę.
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: kolczyk IP: *.play-internet.pl 27.01.13, 10:28
      www.polnet-kolczyki.pl/polnet-id2-1-1.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka