Gość: zuzia24 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 11:28 W przyszłym roku biorę ślub z moim nażeczonym, czy ktoś może mi polecić dobrą salę, żeby zorganizować wesele! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: qq Re: Wesele IP: *.cnow.pl 28.02.08, 12:16 jezeli chodzi o sale w Ciechanowie to AgroTur ma najładniejszy wystroj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzia24 Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 13:18 Dobrze, ale chciałabym, żeby również było smaczne jedzenie i dobrze podane, nażeczony podpowiada mi jeszcze czy może zna ktoś dobry zespół? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka27 Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 13:42 słuchajcie jest tyle postów o kapelach i salach i kucharkach!!!! popatrzcie sobie na posty i poczytajcie ,obciach tak w kółko to samo pisać !!! chyba że jakiś koleś z zespołu się nudzi bo brak grań i zaraz pod innym nickiem bedzie się przechwalać o swoim zespole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 13:57 Polecam Niestum i chyba lepiej miec narzeczonego niż nażeczonego.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 14:28 wejdź na stronę gazety 10 i zobacz post założony 17 x o7r.,, Szukam zespołu na wesele" masz aż 37 wpisów ,są i inne o sale i kucharki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonistka Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.08, 15:14 Oj ZUZIU GRATULACJE, ALE CZY TY NIGDY NIE NAUCZYSZ SIE POPRAWNEJ PISOWNI.POZDRAWIAM. Odpowiedz Link Zgłoś