IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 11:28
W przyszłym roku biorę ślub z moim nażeczonym, czy ktoś może mi
polecić dobrą salę, żeby zorganizować wesele!
Obserwuj wątek
    • Gość: qq Re: Wesele IP: *.cnow.pl 28.02.08, 12:16
      jezeli chodzi o sale w Ciechanowie to AgroTur ma najładniejszy wystroj...
      • Gość: zuzia24 Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 13:18
        Dobrze, ale chciałabym, żeby również było smaczne jedzenie i dobrze
        podane, nażeczony podpowiada mi jeszcze czy może zna ktoś dobry
        zespół?
        • Gość: olka27 Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 13:42
          słuchajcie jest tyle postów o kapelach i salach i kucharkach!!!!
          popatrzcie sobie na posty i poczytajcie ,obciach tak w kółko to samo
          pisać !!! chyba że jakiś koleś z zespołu się nudzi bo brak grań i
          zaraz pod innym nickiem bedzie się przechwalać o swoim zespole.
          • Gość: xxx Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 13:57
            Polecam Niestum i chyba lepiej miec narzeczonego niż nażeczonego....
            • Gość: anna Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 14:28
              wejdź na stronę gazety 10 i zobacz post założony 17 x o7r.,, Szukam zespołu na
              wesele" masz aż 37 wpisów ,są i inne o sale i kucharki.
    • Gość: w Re: Wesele IP: *.tpnet.pl 17.03.08, 13:59
      w
      • Gość: polonistka Re: Wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.08, 15:14
        Oj ZUZIU GRATULACJE, ALE CZY TY NIGDY NIE NAUCZYSZ SIE POPRAWNEJ
        PISOWNI.POZDRAWIAM.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka