Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 19:40 czy wiecie coś więcej o tym wypadku?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marek zalewski Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 19:50 Pogrzeb w sobotę o godz.14.oo u Św.Franciszka... Odpowiedz Link Zgłoś
inzynier_skrzypek Współczuję rodzinie 23.06.08, 22:52 Żałuję, że nie było mnie na pogrzebie. Andrzej Wojdyło pozostanie w mojej pamięci jako mądry, skromny i dowcipny człowiek. Wielka strata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Re: AW IP: 62.112.158.* 24.06.08, 23:23 Ciekawski ma ciut trochę inne zdanie na temat tej pomnikowej postaci jaką media nam serwują. Kto donosił na AW ,ze nie mógł znależć pracy w latach 80? Dlaczego donosiciele na AW nie zostali do dziś osądzeni? Czy to był wypadek czy samobójstwo? w świetle ostatniej notki z niebieskiej teczki "śmierć jest największą nadzieją" żaden dziennikarz ciechnowskich mediów nie poszedł tym tropem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: AW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.08, 11:26 Znaleźć donosicieli i ukarać! Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: AW 27.06.08, 23:48 Ciekawski, pamiętasz przesłuchania przed sejmową komisją śledczą ds. "Rywingate", co Leszek powiedział Zbyszkowi? weź to do siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.centertel.pl 20.06.08, 20:05 Podobno na skrócie jak się jadąc do warszawy omija płońsk przez strachowo. Widziałem tam dzisiaj nawet drzewo do wys 1,5m z kory obrypane - chyba to na tym drzewie bo wcześniej tego nie było :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek zalewski Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 20:15 Ludzie...wobec takiej tragedii... Wy chcecie może jeszcze na krew popatrzeć... co się z tym narodem dzieje?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.centertel.pl 20.06.08, 20:23 Jaką krew człowieku?!? Pytanie było czy ktoś coś wie, więc napisałem co wiem! Co tam dokłądnie się wydażyło nie wiem (pies wybiegł, kierowca zasnął, może opona strzeliła). Swoją drogą, to tam na tym odcinku koło Strachowa to ludzie jak wariaci jeżdżą - napewno to nie będzie ostatni wypadek :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rp Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 20:55 niech spoczywa w pokoju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 22:29 Zgodnie z teorią Darwina drzewa przydrożne służą do rugowania z puli genów osobników jadących z prędkośćią niedostosowaną do warunków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do ciecia Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 08:52 Jak tobie wybiegnie łoś przy przepisowej prędkości 90 km/h ,albo strzeli ci nowa opona to też zostaniesz wyeliminowany wg. teorii Darwina ? Lecz się cieciu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 20:46 Przyczyny wypadku? czy dziś są ważne, należy tylko współczuć najbliższym i przesłać wyrazy współczucia, tylko to możemy dziś zrobić, a wyjeżdżając bądź wychodząc na drogę zostaje refleksja jak postępować aby nie spotkać się ze Św. Pamięci A.W. zbyt szybko po tamtej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziom Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 21:49 to był wielki Człowiek...dzisiaj mało takich - DLACZEGO? pozdrawiam Rodzinę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: do "b" IP: *.chello.pl 23.06.08, 12:05 to był mój wuj i nie życze sobie pisać o Nim takich rzeczy. Proponuje najpierw sie poznac dokladnie sprawe, a potem wypisywac takie bzdury na forum dla zaspokojenia poczucia wlasnej wartosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość jw Re: do "b" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 23:08 Współczuję Tobie i całej rodzinie. Możecie być dumni z Pana Andrzeja. Mało Go znałem osobiście, ale ilekroć byłem w Jego sąsiedztwie, przykuwał moją uwagę skromnością i dużą kulturą. Wielka dla nas wszystkich strata. Brak odpowiednich słów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm Re: do "b" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.08, 11:33 Tak to prawda, był to wyjątkowy człowiek znałem go wiele lat i bardzo ceniłem. Odpowiedz Link Zgłoś