Dodaj do ulubionych

Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samoch.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 19:40
czy wiecie coś więcej o tym wypadku??
Obserwuj wątek
    • Gość: marek zalewski Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 19:50
      Pogrzeb w sobotę o godz.14.oo u Św.Franciszka...
      • inzynier_skrzypek Współczuję rodzinie 23.06.08, 22:52
        Żałuję, że nie było mnie na pogrzebie. Andrzej Wojdyło pozostanie w mojej
        pamięci jako mądry, skromny i dowcipny człowiek. Wielka strata.
        • Gość: ciekawski Re: AW IP: 62.112.158.* 24.06.08, 23:23
          Ciekawski ma ciut trochę inne zdanie na temat tej pomnikowej postaci jaką media nam serwują.

          Kto donosił na AW ,ze nie mógł znależć pracy w latach 80?
          Dlaczego donosiciele na AW nie zostali do dziś osądzeni?
          Czy to był wypadek czy samobójstwo? w świetle ostatniej notki z niebieskiej teczki

          "śmierć jest największą nadzieją"

          żaden dziennikarz ciechnowskich mediów nie poszedł tym tropem.

          • Gość: aa Re: AW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.08, 11:26
            Znaleźć donosicieli i ukarać!
          • magik1985 Re: AW 27.06.08, 23:48
            Ciekawski, pamiętasz przesłuchania przed sejmową komisją śledczą ds.
            "Rywingate", co Leszek powiedział Zbyszkowi?
            weź to do siebie.
    • Gość: Paweł Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.centertel.pl 20.06.08, 20:05
      Podobno na skrócie jak się jadąc do warszawy omija płońsk przez
      strachowo. Widziałem tam dzisiaj nawet drzewo do wys 1,5m z kory
      obrypane - chyba to na tym drzewie bo wcześniej tego nie było :(
      • Gość: marek zalewski Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 20:15
        Ludzie...wobec takiej tragedii... Wy chcecie może jeszcze na krew
        popatrzeć... co się z tym narodem dzieje?...
        • Gość: Paweł Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.centertel.pl 20.06.08, 20:23
          Jaką krew człowieku?!? Pytanie było czy ktoś coś wie, więc napisałem
          co wiem! Co tam dokłądnie się wydażyło nie wiem (pies wybiegł,
          kierowca zasnął, może opona strzeliła).
          Swoją drogą, to tam na tym odcinku koło Strachowa to ludzie jak
          wariaci jeżdżą - napewno to nie będzie ostatni wypadek :(
          • Gość: rp Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 20:55
            niech spoczywa w pokoju!
    • Gość: b Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 22:29
      Zgodnie z teorią Darwina drzewa przydrożne służą do rugowania z puli genów osobników jadących z prędkośćią niedostosowaną do warunków.
      • Gość: do ciecia Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 08:52
        Jak tobie wybiegnie łoś przy przepisowej prędkości 90 km/h ,albo strzeli ci nowa opona to też zostaniesz wyeliminowany wg. teorii Darwina ? Lecz się cieciu .
    • Gość: XXX Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 20:46
      Przyczyny wypadku? czy dziś są ważne, należy tylko współczuć najbliższym i
      przesłać wyrazy współczucia, tylko to możemy dziś zrobić, a wyjeżdżając bądź
      wychodząc na drogę zostaje refleksja jak postępować aby nie spotkać się ze Św.
      Pamięci A.W. zbyt szybko po tamtej stronie.
      • Gość: ziom Re: Były wojewoda A.Wojdyło zginął w wypadku samo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 21:49
        to był wielki Człowiek...dzisiaj mało takich - DLACZEGO? pozdrawiam Rodzinę!
        • Gość: e Re: do "b" IP: *.chello.pl 23.06.08, 12:05
          to był mój wuj i nie życze sobie pisać o Nim takich rzeczy. Proponuje najpierw
          sie poznac dokladnie sprawe, a potem wypisywac takie bzdury na forum dla
          zaspokojenia poczucia wlasnej wartosci.
          • Gość: gość jw Re: do "b" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 23:08
            Współczuję Tobie i całej rodzinie. Możecie być dumni z Pana Andrzeja.
            Mało Go znałem osobiście, ale ilekroć byłem w Jego sąsiedztwie,
            przykuwał moją uwagę skromnością i dużą kulturą. Wielka dla nas
            wszystkich strata. Brak odpowiednich słów.
            • Gość: sm Re: do "b" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.08, 11:33
              Tak to prawda, był to wyjątkowy człowiek znałem go wiele lat i
              bardzo ceniłem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka