posejdon_el 04.11.05, 15:11 www.wm.pl/Index.php?ct=elblag&sct=elblag&id=781771 Pytanie pierwsze: - jak myślicie ile ludzi zostanie zatrudnionych? następne pytania wkrótce:P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
generallo To żadna fabryka... 04.11.05, 15:18 tylko modernizacja Z.U.O. i zagospodarowanie terenu po byłym wysypisku w Gronowie :) Mówiono o tym wczoraj w TV Elbląskiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
rosa_el Re: Nowa fabryka 04.11.05, 16:35 A ja PROTESTUJE !!! :P NIE CHCE BYC MOZE WACHAC SMRODOW, ANI MIEC KOLEJKI TIROW Z POLNOCNEJ POLSKI KTORE BEDA TO DO NAS DOWOZIC :PPPP Kronospan przeszkadzal, ale wlasne pomysly sa zawsze GOOD.... Eszzz Poza tym dziwi mnie czemu sie martwia wysypiskiem w GG ?? Skoro tak silnie odpycha sie ono od Elblaga i nie chce zostac dzielnica, to niech sie samo stara o środki unijne, a nie na gotowe tylko... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
posejdon_el Re: Nowa fabryka 05.11.05, 12:44 Rosa zapomniałeś skąd smieci przyjeżdzały do Gronowo Górnego, jest to jak najbardziej w naszej gestii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek nowe co??!?!?! IP: *.elblag.dialog.net.pl 04.11.05, 19:07 to ma byc fabryka?? fabryke to chcial postawic kronospan :) a postawil LG... w mlawie :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: nowe co??!?!?! IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.11.05, 14:48 zaklad ?? jak sama nazwa ZUO wskazuje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: nowe co??!?!?! IP: *.elblag.dialog.net.pl 06.11.05, 12:45 eeh, nie chce sie spierac... :) Odpowiedz Link Zgłoś