Dodaj do ulubionych

Nowa fabryka

04.11.05, 15:11
www.wm.pl/Index.php?ct=elblag&sct=elblag&id=781771
Pytanie pierwsze:
- jak myślicie ile ludzi zostanie zatrudnionych?

następne pytania wkrótce:P
Obserwuj wątek
    • generallo To żadna fabryka... 04.11.05, 15:18
      tylko modernizacja Z.U.O.
      i zagospodarowanie terenu po byłym wysypisku w Gronowie :)
      Mówiono o tym wczoraj w TV Elbląskiej :)
    • rosa_el Re: Nowa fabryka 04.11.05, 16:35
      A ja PROTESTUJE !!! :P NIE CHCE BYC MOZE WACHAC SMRODOW, ANI MIEC KOLEJKI TIROW
      Z POLNOCNEJ POLSKI KTORE BEDA TO DO NAS DOWOZIC :PPPP
      Kronospan przeszkadzal, ale wlasne pomysly sa zawsze GOOD.... Eszzz

      Poza tym dziwi mnie czemu sie martwia wysypiskiem w GG ?? Skoro tak silnie
      odpycha sie ono od Elblaga i nie chce zostac dzielnica, to niech sie samo stara
      o środki unijne, a nie na gotowe tylko... ;P
      • posejdon_el Re: Nowa fabryka 05.11.05, 12:44
        Rosa zapomniałeś skąd smieci przyjeżdzały do Gronowo Górnego, jest to jak
        najbardziej w naszej gestii
    • Gość: pR0SiAczek nowe co??!?!?! IP: *.elblag.dialog.net.pl 04.11.05, 19:07
      to ma byc fabryka?? fabryke to chcial postawic kronospan :) a postawil LG... w
      mlawie :(
      • posejdon_el Re: nowe co??!?!?! 05.11.05, 12:45
        fabryczka??:>
        • Gość: pR0SiAczek Re: nowe co??!?!?! IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.11.05, 14:48
          zaklad ?? jak sama nazwa ZUO wskazuje...
          • posejdon_el Re: nowe co??!?!?! 06.11.05, 00:38
            eh...nie będę się spierał:P
            • Gość: pR0SiAczek Re: nowe co??!?!?! IP: *.elblag.dialog.net.pl 06.11.05, 12:45
              eeh, nie chce sie spierac... :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka