Gość: kac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 14:11 www.info.elblag.pl/index1.php?id=news_&wybrano=8274&idkat=5 i co wy na to? dla mnie to troche porazka... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Elblążanin Re: Wiceprezydenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 14:17 Dlaczego dla Ciebie to porazka? Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Wiceprezydenci 15.12.06, 15:22 No właśnie, dobrze że się potrafili dogadać :) Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: Wiceprezydenci 15.12.06, 17:18 Skład zarządu miasta nie wymaga chyba komentarza. "Dogadali" - dobre słowo. Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Wiceprezydenci 15.12.06, 18:50 Dlaczego piszesz dogadali w cudzysłowie? Osobiście uważam że dobrze się stało, że 4 ugrupowania mające swoich przedstawicieli w radzie miasta, chcą zgodnie współpracować dla naszego wspólnego dobra, któremu na imię Elbląg :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 15.12.06, 21:26 Ta Lucynka naprawde jest taka do kitu?Prosze o troche informacji ,na temat tej osoby,jesli mozna oczywiscie:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Wiceprezydenci 16.12.06, 18:04 Trochę szacuknu proszę, a jeśli już to pani Lucyna :) Co się z wami dzieje? Czy chcecie aż tak zchamieć, jak nasz pan prezydent Lech K.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 16.12.06, 18:24 Genaerallo,skad wiesz,moze dla ciebie pani,dla mnie nie,sam schamialeś chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Wiceprezydenci 17.12.06, 10:10 Uważaj "szuwarku" z Pomorskiego co piszesz, no chyba że to ktoś inny robi ci "niedźwiedzą" przysługę, obrażając wszystkich dookoła :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 17.12.06, 10:48 Generallo,spadaj ty buraku i przyglupie... Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Wiceprezydenci 18.12.06, 12:00 Nie przeginaj !!! kolego z POmorza :( Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Wiceprezydenci 17.12.06, 10:11 aniaania20 napisała: > porazka na calego Nasz prezydent IV RP to jest dopiero porażka :( Odpowiedz Link Zgłoś
francuz_el Re: Wiceprezydenci 18.12.06, 20:22 Generallo, weź się już bardziej nie kompromituj (chociaż bardziej już chyba nie można). Kogo do kogo Ty porównujesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 18.12.06, 20:33 Generallo,chcialbym byc z Pomorza,ale niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
nervenarzt Genital 18.12.06, 20:36 francuz_el napisał: > Generallo, weź się już bardziej nie kompromituj ( > chociaż bardziej już chyba nie można) /.../ Najgorsze polaczenie - prymitywizm z zupelnym brakiem samokrytycyzmu. Typowy psychol. Medycyna nazywa to brakiem wgladu w chorobe :(( Genital zacznij jakas terapie, bo juz na zawsze zostaniesz samotnym starym kawalerem szukajacym panienek po internecie... zostanie ci tylko bukkake i amatorskie porno (a propos - nakreciles juz???) Biedny Pan Ludwik - tak go pokaralo.. :(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Genital IP: *.elb.vectranet.pl 19.12.06, 21:22 A co to takiego bukkake? Odpowiedz Link Zgłoś
nervenarzt Re: Genital 20.12.06, 11:52 Gość portalu: alfik napisał(a): > A co to takiego bukkake? Wstydze sie napisac, tu masz wyjasnienia experta genitalla: www.mojagrupa.pl/index.php?action=czytaj-temat-tematyczne&temat_id=110 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Genital IP: *.elb.vectranet.pl 20.12.06, 16:51 Rozne sa zboczenia ludzkie,ale general to juz troche przesadzil... Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Generał to przesadził 13 grudnia 1981 20.12.06, 20:37 Dlaczego sam sobie odpowiadzasz? Czyżbyś nie miał towarzystwa, z którym można porozmawiać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Generał to przesadził 13 grudnia 1981 IP: *.elb.vectranet.pl 21.12.06, 21:54 Genitalio,idz do kibelka i wyczyśc szabelkę. Odpowiedz Link Zgłoś