Dodaj do ulubionych

Wiceprezydenci

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 14:11
www.info.elblag.pl/index1.php?id=news_&wybrano=8274&idkat=5 i co wy na
to? dla mnie to troche porazka...
Obserwuj wątek
    • Gość: Elblążanin Re: Wiceprezydenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 14:17
      Dlaczego dla Ciebie to porazka?
      • generallo Re: Wiceprezydenci 15.12.06, 15:22
        No właśnie, dobrze że się potrafili dogadać :)
        • francuz_el Re: Wiceprezydenci 15.12.06, 17:18
          Skład zarządu miasta nie wymaga chyba komentarza. "Dogadali" - dobre słowo.
          • generallo Re: Wiceprezydenci 15.12.06, 18:50
            Dlaczego piszesz dogadali w cudzysłowie?
            Osobiście uważam że dobrze się stało,
            że 4 ugrupowania mające swoich przedstawicieli w radzie miasta,
            chcą zgodnie współpracować dla naszego wspólnego dobra,
            któremu na imię Elbląg :)
            • Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 15.12.06, 21:26
              Ta Lucynka naprawde jest taka do kitu?Prosze o troche informacji ,na temat tej
              osoby,jesli mozna oczywiscie:)))))))
              • generallo Re: Wiceprezydenci 16.12.06, 18:04
                Trochę szacuknu proszę,
                a jeśli już to pani Lucyna :)
                Co się z wami dzieje?
                Czy chcecie aż tak zchamieć,
                jak nasz pan prezydent Lech K.?
                • Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 16.12.06, 18:24
                  Genaerallo,skad wiesz,moze dla ciebie pani,dla mnie nie,sam schamialeś chyba.
                  • generallo Re: Wiceprezydenci 17.12.06, 10:10
                    Uważaj "szuwarku" z Pomorskiego co piszesz,
                    no chyba że to ktoś inny robi ci "niedźwiedzą" przysługę,
                    obrażając wszystkich dookoła :(
                    • Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 17.12.06, 10:48
                      Generallo,spadaj ty buraku i przyglupie...
                      • generallo Re: Wiceprezydenci 18.12.06, 12:00
                        Nie przeginaj !!!
                        kolego z POmorza :(
    • aniaania20 Re: Wiceprezydenci 16.12.06, 20:48
      porazka na calego
      • generallo Re: Wiceprezydenci 17.12.06, 10:11
        aniaania20 napisała:

        > porazka na calego

        Nasz prezydent IV RP to jest dopiero porażka :(
        • francuz_el Re: Wiceprezydenci 18.12.06, 20:22
          Generallo, weź się już bardziej nie kompromituj (chociaż bardziej już chyba nie
          można). Kogo do kogo Ty porównujesz...
          • Gość: alfik Re: Wiceprezydenci IP: *.elb.vectranet.pl 18.12.06, 20:33
            Generallo,chcialbym byc z Pomorza,ale niestety...
          • nervenarzt Genital 18.12.06, 20:36
            francuz_el napisał:

            > Generallo, weź się już bardziej nie kompromituj (
            > chociaż bardziej już chyba nie można) /.../

            Najgorsze polaczenie - prymitywizm z zupelnym brakiem samokrytycyzmu.
            Typowy psychol. Medycyna nazywa to brakiem wgladu w chorobe :((
            Genital zacznij jakas terapie, bo juz na zawsze zostaniesz samotnym starym
            kawalerem szukajacym panienek po internecie... zostanie ci tylko bukkake i
            amatorskie porno (a propos - nakreciles juz???)
            Biedny Pan Ludwik - tak go pokaralo.. :((
            • Gość: alfik Re: Genital IP: *.elb.vectranet.pl 19.12.06, 21:22
              A co to takiego bukkake?
              • nervenarzt Re: Genital 20.12.06, 11:52
                Gość portalu: alfik napisał(a):

                > A co to takiego bukkake?

                Wstydze sie napisac, tu masz wyjasnienia experta genitalla:
                www.mojagrupa.pl/index.php?action=czytaj-temat-tematyczne&temat_id=110
                • Gość: alfik Re: Genital IP: *.elb.vectranet.pl 20.12.06, 16:51
                  Rozne sa zboczenia ludzkie,ale general to juz troche przesadzil...
                  • generallo Generał to przesadził 13 grudnia 1981 20.12.06, 20:37
                    Dlaczego sam sobie odpowiadzasz?
                    Czyżbyś nie miał towarzystwa,
                    z którym można porozmawiać?
                    • Gość: alfik Re: Generał to przesadził 13 grudnia 1981 IP: *.elb.vectranet.pl 21.12.06, 21:54
                      Genitalio,idz do kibelka i wyczyśc szabelkę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka