Dodaj do ulubionych

Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisku?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 14:55
Rozumiem, ze kase juz maja ze sprzedazy terenu pod centrum handlowe, wiec
teraz pytanie kiedy zacznie sie budowa pasu startowego i nowego terminalu z
wieza :)
Obserwuj wątek
    • aniaania20 Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 17.12.06, 15:47
      Odpowiedz jest prosta.Nigdy.Taka inwestycja z punktu ekonomicznego nie ma racji
      bytu.
      • Gość: sas Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:02
        my tu nie gdybamy, lecz mowimy konkretnie, plany sa zatwierdzone! a jesli nie
        jestes ekonomistka to jakim prawem sie wypowiadasz odnosnie ekonomii???
      • Gość: sasas Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:03
        wg Ani nasze aeroklub ma sie nie rozwijac, Pani juz bardzo wiec podziekujemy!!!
        • Gość: gosc Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 17.12.06, 21:17
          Proponuje ignorowac wypowiedzi tej pani, ktorej morze wylewanego marazmu
          niedlugo zaleje nasze miasto.
      • generallo Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 17.12.06, 21:33
        odezwała się sąsiadka z Olsztyna :(
        to że u ciebie zrobiono pas na Dajtkach,
        nie znaczy że my w Elblągu nie mamy sobie go robić :)
        wręcz przeciwnie, musimy go zrobić,
        bo wtedy samoloty od zachodu wylądują u nas,
        a nie w Olsztynie :)
        • aniaania20 Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 18.12.06, 14:04
          Nie jestem z Olsztyna detektywie to raz
          A to co tam zrobione to zenada bo nie wyladuje tam zaden samolot ktory moze
          zabrac wiecej niz 20 sosob
          Poza tym zadne "samoloty z zachodu" u nas nie wyladuja pisza to genarallo
          potwierdzasz tylko ze dzieciaki z przedszkola sa od Ciebie madrzejsze
          A do duzego lotniska w Gdansku masz 70 km tylko wiec nie ma sensu tu ladowac
          duzo pieniedzy bo i po co...Elblag jest niestety martwy -tutaj nic nie ma -kto
          by tu chcial przyleciec tylko nie piszcie ze zobaczyc zamek w Malborku bo wtedy
          moze przyjechac z Gdanska do mMlborka i zobaczyc od razu Gdansk

          To na tyle bo juz mi sie nie chce dyskutowac z dzieciakami z Gimnazjum i to z
          tymi co sie nie chca uczyc sadzac po ich nieprzemyslanych wypowiedziach
          • Gość: gosc Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: 213.77.49.* 18.12.06, 14:43
            To po ch... tu wchodzisz i wszystkim humor psujesz? Zniknij wredna kobieto
            zrobisz przysluge wszystkim.
            • Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 18.12.06, 16:28
              Pas startowy dla awionetek i malych samolotow pasazerskich,wiec nie porownujcie
              tego do Rebiechowa,to calkiem inna bajka.Nasze lotnisko jest o wiele wieksze od
              tego olsztynskiego,ze wzgledu na to ,ze lezy na plaskiej depresji,tam jest
              ograniczone z jednej strony lasem ,jeziorem i pagorkami.
          • generallo Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 18.12.06, 18:40
            te dzieciaki z przedszkola.
            występują jako "przedszkolaki z naszej paki" ;)
            • Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 18.12.06, 20:28
              ?????????????????:((((((((((((((
              • Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 19.12.06, 21:27
                Chyba pisze sie"pasa".
          • Gość: aa Do anki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 22:38
            Tj, ze aeroklubowi nie potrzebny pas tak? dobra..niech dalej laduja na trawie!
            dzieki bogu nie masz wplywu na zadne decyzje
          • ferdek.schichau Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 20.12.06, 21:56
            Co tu robisz wiecznie niezadowolona kobieto? Podkreslam wiecznie, bo obserwuje
            twoje teksty juz od dluzszego czasu i jak do tej pory nic, zadna inwestycja, czy
            sukces nie byla u Ciebie na tak. Kim ty jestes, zakurzonym cenzorem z PRL?
            • Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 21.12.06, 21:49
              To porosu zwykla maruda:"to sie nie uda,tamto sie nie uda":)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka