Gość: Elblązanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 14:55 Rozumiem, ze kase juz maja ze sprzedazy terenu pod centrum handlowe, wiec teraz pytanie kiedy zacznie sie budowa pasu startowego i nowego terminalu z wieza :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniaania20 Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 17.12.06, 15:47 Odpowiedz jest prosta.Nigdy.Taka inwestycja z punktu ekonomicznego nie ma racji bytu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sas Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:02 my tu nie gdybamy, lecz mowimy konkretnie, plany sa zatwierdzone! a jesli nie jestes ekonomistka to jakim prawem sie wypowiadasz odnosnie ekonomii??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasas Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 16:03 wg Ani nasze aeroklub ma sie nie rozwijac, Pani juz bardzo wiec podziekujemy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 17.12.06, 21:17 Proponuje ignorowac wypowiedzi tej pani, ktorej morze wylewanego marazmu niedlugo zaleje nasze miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 17.12.06, 21:33 odezwała się sąsiadka z Olsztyna :( to że u ciebie zrobiono pas na Dajtkach, nie znaczy że my w Elblągu nie mamy sobie go robić :) wręcz przeciwnie, musimy go zrobić, bo wtedy samoloty od zachodu wylądują u nas, a nie w Olsztynie :) Odpowiedz Link Zgłoś
aniaania20 Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 18.12.06, 14:04 Nie jestem z Olsztyna detektywie to raz A to co tam zrobione to zenada bo nie wyladuje tam zaden samolot ktory moze zabrac wiecej niz 20 sosob Poza tym zadne "samoloty z zachodu" u nas nie wyladuja pisza to genarallo potwierdzasz tylko ze dzieciaki z przedszkola sa od Ciebie madrzejsze A do duzego lotniska w Gdansku masz 70 km tylko wiec nie ma sensu tu ladowac duzo pieniedzy bo i po co...Elblag jest niestety martwy -tutaj nic nie ma -kto by tu chcial przyleciec tylko nie piszcie ze zobaczyc zamek w Malborku bo wtedy moze przyjechac z Gdanska do mMlborka i zobaczyc od razu Gdansk To na tyle bo juz mi sie nie chce dyskutowac z dzieciakami z Gimnazjum i to z tymi co sie nie chca uczyc sadzac po ich nieprzemyslanych wypowiedziach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: 213.77.49.* 18.12.06, 14:43 To po ch... tu wchodzisz i wszystkim humor psujesz? Zniknij wredna kobieto zrobisz przysluge wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 18.12.06, 16:28 Pas startowy dla awionetek i malych samolotow pasazerskich,wiec nie porownujcie tego do Rebiechowa,to calkiem inna bajka.Nasze lotnisko jest o wiele wieksze od tego olsztynskiego,ze wzgledu na to ,ze lezy na plaskiej depresji,tam jest ograniczone z jednej strony lasem ,jeziorem i pagorkami. Odpowiedz Link Zgłoś
generallo Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 18.12.06, 18:40 te dzieciaki z przedszkola. występują jako "przedszkolaki z naszej paki" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 18.12.06, 20:28 ?????????????????:(((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 19.12.06, 21:27 Chyba pisze sie"pasa". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Do anki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 22:38 Tj, ze aeroklubowi nie potrzebny pas tak? dobra..niech dalej laduja na trawie! dzieki bogu nie masz wplywu na zadne decyzje Odpowiedz Link Zgłoś
ferdek.schichau Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk 20.12.06, 21:56 Co tu robisz wiecznie niezadowolona kobieto? Podkreslam wiecznie, bo obserwuje twoje teksty juz od dluzszego czasu i jak do tej pory nic, zadna inwestycja, czy sukces nie byla u Ciebie na tak. Kim ty jestes, zakurzonym cenzorem z PRL? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: Kiedy rusza budowa pasu startowego na lotnisk IP: *.elb.vectranet.pl 21.12.06, 21:49 To porosu zwykla maruda:"to sie nie uda,tamto sie nie uda":) Odpowiedz Link Zgłoś