Dodaj do ulubionych

3,5 latek Duplo czy Creator???

11.10.11, 20:49
Ktore bardziej odpowiednie?
Obserwuj wątek
    • donkaczka Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 11.10.11, 21:35
      duplo
    • abigail83 Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 11.10.11, 21:43
      Jezu,dalej to samo pytanie??? Dopiero co wielka debate zrobilas na ten temat na zakupach. Kup temu dzieciakowi wreszcie jakies klocki,jakiekolwiek. To nie jest nieodwracalna zyciowa decyzja,tylko KLOCKI.
      ps. i o tor samochodowy tez juz nie pytaj,blagam.
      • patir23 Re: abigail 11.10.11, 22:46
        A co ty sledzisz każdy mój wątek. Nie masz nic do powiedzenia to sie nie wypowiadaj. Poza tym po to jest forum zakupowe zeby sie radzic itd...
    • logistyka81 Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 11.10.11, 22:19
      Zależy od dziecka ale ja bym sobie darowała duplo...mój ma 3 lata i niedawno dostał creatora. Zaskoczył mnie jak krok po kroku razem z książeczką ułożył sam helikopter. Duplo nigdy nie posiadał.
      • kasialip5 Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 12.10.11, 08:33
        A ja jestem zwolenniczką duplo i mój i 3 i 5 latek bawią się nim fantastycznie- zebrali już ogromny zestaw klocków i tworzą fantastyczne budowle.
      • donkaczka Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 12.10.11, 08:38
        a moje posiadaja i duplo i creatora i zestawy tematyczne normalnego lego, wiek 3, 4, 5 lat - moja rada brzmi - duplo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka