patir23 11.10.11, 20:49 Ktore bardziej odpowiednie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abigail83 Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 11.10.11, 21:43 Jezu,dalej to samo pytanie??? Dopiero co wielka debate zrobilas na ten temat na zakupach. Kup temu dzieciakowi wreszcie jakies klocki,jakiekolwiek. To nie jest nieodwracalna zyciowa decyzja,tylko KLOCKI. ps. i o tor samochodowy tez juz nie pytaj,blagam. Odpowiedz Link Zgłoś
patir23 Re: abigail 11.10.11, 22:46 A co ty sledzisz każdy mój wątek. Nie masz nic do powiedzenia to sie nie wypowiadaj. Poza tym po to jest forum zakupowe zeby sie radzic itd... Odpowiedz Link Zgłoś
logistyka81 Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 11.10.11, 22:19 Zależy od dziecka ale ja bym sobie darowała duplo...mój ma 3 lata i niedawno dostał creatora. Zaskoczył mnie jak krok po kroku razem z książeczką ułożył sam helikopter. Duplo nigdy nie posiadał. Odpowiedz Link Zgłoś
kasialip5 Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 12.10.11, 08:33 A ja jestem zwolenniczką duplo i mój i 3 i 5 latek bawią się nim fantastycznie- zebrali już ogromny zestaw klocków i tworzą fantastyczne budowle. Odpowiedz Link Zgłoś
donkaczka Re: 3,5 latek Duplo czy Creator??? 12.10.11, 08:38 a moje posiadaja i duplo i creatora i zestawy tematyczne normalnego lego, wiek 3, 4, 5 lat - moja rada brzmi - duplo Odpowiedz Link Zgłoś