owies8
31.01.07, 21:13
Mój 230 miesięczny synek ciągle krzyczy tzn wszystko wymusza na mnie krzykiem
i prężeniem się.
Jest cudownym chłopcem, ale czasem nie moge już znieść tych krzyków i
wymuszania wszystkiego, tego Jego nerwowego zachowania i braku wolnej chwili
dla siebie.
Mój synek przez cały czas chciałby być przy mnie i ciągle musze bawić się z
Nim, a przecież dzieci w Jego wieku potrafią już bawić się same.
Pomóżcie, podpowiedzcie jak mam sobie z tym poradzić.