31.08.12, 22:42
Jestem wkurzona, wszystko co kupię tz.: jogurt, sok, napój zawiera syrop glukozowo-fruktozowy. Naprawdę ciężko teraz znaleźć coś bez tego świństwa. Musiałam zrezygnować z ulubinej zielonej herbaty Lipton Tea- syrop fruktozowy. Jogurty też zwłaszcza te tańsze, soki dla dzieci Kubusie, Tarczyn i Tymbark też. Jak tu unikąć cukrzycy i otyłości, wszędzie ten syf. Czy ktoś to specjalnie nam funduje ? Nic tylko wodę pić... A były czasy, że było słodzone zwykłym cukrem i było dobrze...
Obserwuj wątek
    • a.va Re: syrop 31.08.12, 22:45
      Też na to zwróciłam uwagę, że go pełno. Dodają go, bo jest tańszy niż cukier. A, niestety, wyczytałam, że tyje się po tym świństwie dużo bardziej niż po cukrze sad
    • sadosia75 Re: syrop 31.08.12, 22:47
      Od dłuższego czasu nie kupuję nic pseudo owocowego. Kupuję naturalny jogurt albo wodę mineralną i dosładzam i dosmaczam domowymi sokami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka