urbanchaos
31.08.12, 22:42
Jestem wkurzona, wszystko co kupię tz.: jogurt, sok, napój zawiera syrop glukozowo-fruktozowy. Naprawdę ciężko teraz znaleźć coś bez tego świństwa. Musiałam zrezygnować z ulubinej zielonej herbaty Lipton Tea- syrop fruktozowy. Jogurty też zwłaszcza te tańsze, soki dla dzieci Kubusie, Tarczyn i Tymbark też. Jak tu unikąć cukrzycy i otyłości, wszędzie ten syf. Czy ktoś to specjalnie nam funduje ? Nic tylko wodę pić... A były czasy, że było słodzone zwykłym cukrem i było dobrze...