... właśnie obserwuję na ulicach. Przód OK, a z tyłu i po bokach jak ludzik Michelina

Ja wiem, że Wy wszystkie jesteście bardzo szczupłe, tylko macie pokaźne biusty, ale jak byście sobie radziły z takim problemem, jakby co? No bo stanik o małym obwodzie pod biustem u osoby z tłuszczykiem chyba musi się wrzynać, prawda?