stacie_o
06.11.14, 11:44
Zanim zaczę cokolwiek rozważać, podpowiedzcie, bo w stolicy byłam tylko rekreacyjnie i na zwiedzaniu.
Miejsce zamieszkania okolice Górczewskiej, nowe budownictwo.
Fajna miejscówka czy nie?
Czy w okolicy są jakieś podstawówki godne rozwagi, czy kiszka i mus wozić i zawozić wte i we wte. Jak z komunikacją miejską? Wiem, wujek google, ale wy znacie wszystko z pierwszej ręki...